Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

gdy nie ma okresu  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

martajg
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 21
01/07/2006 4:28 pm  

wlasnie sie martwie o to, ze jem zdrowo, warzywa rozne, tak aby miec duzo witamin, pieczywo pelnoziarniste, nabialu duzo i jajek
(jeste laktoovowegetarianka), no ale...moze ni [url] [/url]dlugo? nie chce hormonow. Cybil, a po jakim czasie zaczelo byc dobrze? jak mialas odpowiednia wage czy jak? aha co do tych ziolek... to kupie je w aptece? bo nie mam wlasnego ogrodka


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
01/07/2006 5:11 pm  

Ziółka kupisz w sklepie zielarskim, niektóre też w aptece. Z nabiałem może nie przesadzaj, a nadmiar błonnika (ciemne pieczywo, płatki itp.) może powodować problemy z wchłanianiem np. żelaza.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
paulina6
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 19
01/09/2006 5:28 pm  

JA TEZ OSTATNIO NIE MIALAM OKRESU MAMA MOWI ZE TO PRZEZ TO ZE NIE JEM MIESA I WPYCHA WE MNIE RYBY!!:(NIE BYLAM U LEKARZA !NIE MAM GO DOPIERO OD MIESIACA WIEC ...MOZE ORGANIZM TAK REAGUJE NA ZMIANE W JEDZENIU ALE TO TROCHE DZIWNE BO PRAWIE OD ROKU JESTEM WEGE(LAKTOOWO)I WCZESNIEJ BYLO WSZYSTKO OK?WIEC NIE WIEM...NIE ODCHUDZAM SIE!MAM 170 WAZE 57 KG!MYSLE ZE TO DOBRZE CZASEM NAWET... ZADUZO:)...

paulina


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
01/09/2006 7:02 pm  

paulina za duzo? Raczej za malo 😮 Po co wogole rezygnować z jedzenia jesli mozna zaczac uprawiac jakis sport? Np bieganie, aerobik czy inne?
Mi np okres dzieki wege powrocil do normy. Mam teraz bardzo regularny, a wczesniej jak jadlam mięso bylalo roznie od tych roznych toksyn w mięsie zwierząt.
Zreszta czuje sie doskonale. Jestem lekka na duchu , uspokoily mi sie emocje...


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
01/09/2006 8:41 pm  

Okres może się zatrzymać z powodu stresu również. To bardzo ważny czynnik. Pamiętam z I roku studiów że wiele dziewczyn zaczynało mieć tego typu problemy, choć wcześniej było OK.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
paulina6
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 19
06/09/2006 11:05 pm  

spoko juz jest wszystko ok z okresem!!mowicie ze za malo waze??moze...cos w tym jest!:)popracuje nad soba to przytyje:) co do spokru to ja chce uprawiac joge!!

[edytowane 6/9/2006 od paulina6]

paulina


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
07/09/2006 12:26 am  

Błagam nie piszcie już o odchudzaniu!!!

Waże 59 kg przy wzroscie 169. To za duzo?? Za mało?? Ile powinnam wazyc??
To chore gadanie, bo nie ma nic piekniejszego niz kobiece kształty:D:D:D zdrowa cera, włosy i paznokcie dają lepszy efekt wizualny niz wklęsły brzuch.
Nigdy sie nie zastanawiałam czy mam nadwage czy niedowage... fakt-bębęn mi troche wystaje:D ale jakie to ma znaczenie?? trzeba byc szczesliwym i cieszyc sie jedzeniem i nie tylko, wszystkim:)

a propos...
własnie wsunęłam 3 kromki razowca z pasztetem sojowym (warstwa pasztetu-1 cm)

jeszcze raz prosze- nie odchudzajcie sie!!!!

jeśli chcecie zdrowo wymodelowac, wysmuklic sylwetke czy usunąc pare kształtów- służe pomocą:)

zdrowie góra!!!

hide and seek


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
07/09/2006 1:42 am  

spoko juz jest wszystko ok z okresem!!mowicie ze za malo waze??moze...cos w tym jest!:)popracuje nad soba to przytyje:) co do spokru to ja chce uprawiac joge!!

[edytowane 6/9/2006 od paulina6]

joga jest super. Lubie czasem pobiegac ale niestety nie mam kondycji 😉 hehe len ze mnie ;P wole areobik 🙂


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
07/09/2006 3:04 pm  

no, też bym chciała ważyć 10 kg mniej niż cm wzrostu. U mnie to byloby 56 kg. Widocznie dobrze wyglądasz, jeśli się nie zastanawiasz nad waga.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
ergen
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 10
07/09/2006 7:43 pm  

jak nie ma okresu (ochronnego) to mozna zwierzyne odstrzelic

[color=red]Od Admin:
Zapoznaj się z regulaminem i na przyszłość pisz na temat, albo zamilcz, jeśli nie masz nic do dodania w danym temacie.[/color]

[edytowane 7/9/2006 od Admin]


OdpowiedzCytat
Owo
 Owo
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 402
08/09/2006 8:44 pm  

Ergen, prymityw, prymityw, prymityw. Widzę, że przyszłeś nam tu urągać. Patrzę na twoje posty z coraz większym obrzydzeniem. Nie sądzę, żeby to była wina mięsa, ale niezbyt dobrze reprezentujesz mięsożerców na tym forum.

A do tematu, czytałam, że żeby mieć okres trzeba mieć co najmniej 48 kg, że to ma sporo wspólnego z wagą.
A co do odchudzania...
Dziewczyny, nie dajcie się wciągnąć w ten głupi świat rozmiaru 0! Na co komu chodzące szkielety?! Budujmy swój organizm, by był silny, zdrowy i służył nam jak najdłużej, byśmy dzięki niemu przeżyły wiele przyjemności 😉 a nie, żeby się komuś podobał! Bo i tak i tak znajdzie się ktoś, komu nie będzie!!!
Pozdrawiam

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
08/09/2006 9:39 pm  

Ergen, prymityw, prymityw, prymityw. Widzę, że przyszłeś nam tu urągać. Patrzę na twoje posty z coraz większym obrzydzeniem. Nie sądzę, żeby to była wina mięsa, ale niezbyt dobrze reprezentujesz mięsożerców na tym forum.

niestety :/

A do tematu, czytałam, że żeby mieć okres trzeba mieć co najmniej 48 kg, że to ma sporo wspólnego z wagą.

Z wagą tak, a raczej z powazną niedowagą, natomiast te 48 kg to bzdura, skąd to wzięlas? Tylko raz w życiu doszłam do takiej wagi - będąc w ciązy, nie muszę dodawać, że akurat wtedy nie miałam okresu.

A co do odchudzania...
Dziewczyny, nie dajcie się wciągnąć w ten głupi świat rozmiaru 0! Na co komu chodzące szkielety?! Budujmy swój organizm, by był silny, zdrowy i służył nam jak najdłużej, byśmy dzięki niemu przeżyły wiele przyjemności 😉 a nie, żeby się komuś podobał! Bo i tak i tak znajdzie się ktoś, komu nie będzie!!!
Pozdrawiam

święte slowa 🙂


OdpowiedzCytat
Owo
 Owo
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 402
09/09/2006 12:22 am  

Z wagą tak, a raczej z powazną niedowagą, natomiast te 48 kg to bzdura, skąd to wzięlas?

Z jakiejś książki... no, ma już trochę lat, więc informacja nie jest wysoce wiarygodna 😉

Tylko raz w życiu doszłam do takiej wagi - będąc w ciązy

Naprawdę? 😮 Ja ważę ok. 48 kg, a wcale nie jestem gruba i pewnie się jeszcze rozrosnę...

[edytowane 8/9/2006 od Owo]

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]


OdpowiedzCytat
Ada
 Ada
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
09/09/2006 3:30 am  

Jejku o czym my tutaj wogóle dyskutujemy..pare lat temu byłam w identycznej sytuacji i do tej pory mam problemy ze zdrowiem...bo przecież ja tylko chciałam się troszke odchudzić...eh...wegetarianizm nie ma z tym nic do żeczy...i lepiej nie zaczynac tematu i drążyć bo to do niczego dobrego nie prowadzi...trzeba to zrozumieć samemu i powiedzieć sobie"taka mam z tym problem"i w mare możliwości próbować coś z tym robić...oczywiście jestem za tym zeby mieć wokoło ludzi którzy Ci pomagają ale logiczne jest przeciecież to,ze teraz nasza droga koleżanka pisze nam że jest ok..a tak naprawde moze zaraz odejśc od komputera i znowu wyrzucić obiad do śmietnika...nie chce żeby to zabrzmiało dziwnie..ale nieregularny cykl miesiączkowy i ogólnie brak miesiączki to jeden z poważniejszych syndromów tego ze jest już coś nie tak...teraz tylko kwestia czy sie chce cos zmienić czy włazić z to dlej...eh...kończmy ten temat...i apeluje do wszystkich PEŁNA AKCEPTACJA SIEBIE SAMEGO TO PODSTAWA...:):):)pozdr.

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.


OdpowiedzCytat
Owo
 Owo
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 402
10/09/2006 10:56 pm  

Ada, przyznaję ci rację w 100 %

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca