Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

MARSZ NA RZEŹNIE WRO!!!!!!!!  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  RSS

lucylu
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
25/04/2007 3:16 am  

nie wiem gdzie jest przyczyna,nie chce nawet sie zastanawiac.
nigy nie twierdzilem,ze trzeba byc biernym i nic nie robic tylko ze niektore akcje sa malo przekonujace.a tu jakas malolatka,ktora 1 raz w zyciu byla na marszu mowi mi jak jest w/g jej marzen:)
zreszta co tu duzo pisac-sama widzisz jak jest na forum-ciagle mowi sie np.o mleku o skorzanych butach itd i co??gowno.
zauwaz,temat o sadzeniu lasu-przeszedl bez echa ,za to podpuszczka w serach......

wypraszam sobie Visel, ty jesteś jakis niewyżyty, ciągle na nie.....daj sobie na wstryzmanie,a nie tylko gnoisz wsz itd... A poza tym patrzmy anjpierw na siebie, a potem wypowiadajmy sie na temat innych, co? Przemysl sobei to Visel...

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze


OdpowiedzCytat
Vega71
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 166
25/04/2007 4:32 am  

nie wiem gdzie jest przyczyna,nie chce nawet sie zastanawiac.
nigy nie twierdzilem,ze trzeba byc biernym i nic nie robic tylko ze niektore akcje sa malo przekonujace.a tu jakas malolatka,ktora 1 raz w zyciu byla na marszu mowi mi jak jest w/g jej marzen:)

I znowy wracamy do Twojego braku szacunku do ludzi.

Myslisz , ze jestes w lepszej pozycji bo byles na 10 pikietach i jestes starszy ?

Ja osobiscie wole ludzi ktorzy jedza miecho i maja szacunek do swiata niz pseudo eko - wege- licho wie co ktorzy odnosza sie do wszystkiego i wszystkich z lekcewazeniem i z pozycja ja wiem lepiej.

Myslisz ze jestes lepszy od kolesia ktory sprzedaje buty z weza ?

W czym ?

O tak Ty kupujesz tylko warzywka 🙂 I dzieki temu ze je kupujesz takich wezy zginelo setki zatrute pestycydami i innym badziejstwem. Nie wspominajac nawet o zmienianiu przez uprawy srodowiska naturalnego dzikich zwierzakow.

Och och 🙂 Jak to milo byc wege i zyc iluzja.

Ekstrema sa fajne w filmach akcji w zyciu dlugofalowo sprawdza sie rownowaga i brak agresji z ktora chyba jednak masz jakis problem.


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
25/04/2007 7:20 pm  

buheheheheh poczytaj sobie ile potrzeba pol uprawnych zeby wykarmic czlowieka,a ile zeby wykarmic zwierzeta hodowlane,ktorymi karmisz swoje psiaki i z ktorych masz ubranko??przeczytaj tez ile zuzywa sie w takich uprawach pestycydow jak juz doczytasz to wtedy cos napisz-ok??
o bio uprawach nie wspomne bo to za trudne dla ciebie:)
o szacunku juz napisalem,jesli chcesz moge powtorzyc jesli nie zrozumialas.
o moja agresje nie masz co sie martwic-spalam ja na treningach lub w pracy(ochroniarz)


OdpowiedzCytat
animals75
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 70
27/04/2007 1:09 am  

Zyczę powodzenia no i dużej frekwencji... Niech wiedza że jest nas dużooooooooooooooo... Pozdrawiam... 🙂

Przemo


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
27/04/2007 11:41 am  

Ja także mam nadzieję, że frekwencja na koncercie nam dopisze:) Zresztą poza koncertem czeka nas jeszcze sporo pracy, trzeba rozruszać trochę Opole, w międzyczasie są do zorganizowania jeszcze inne akcję no i kolejny koncert charitativ nad którym zaczynam właśnie pracę;)


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
27/04/2007 6:03 pm  

Myślę Ze jest szansa rozruszać Opole i inne miejsca gdzie panuje wielki sen Uczono mnie od dziecka , że lenistwo nic nie daje oprócz zgnuśnienia A pozatem czy nie można opuścić jednej dyskoteki i w zamian tego iśc na koncert na rzecz zwierzat Zapraszamy i oby takich koncertów byłó coraz więcej


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
27/04/2007 8:13 pm  

brawo ulka,do boju :exclam:


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
27/04/2007 11:19 pm  

Oj będzie, będzie, już ja osobiście się o to postaram 😀 😛


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
27/04/2007 11:27 pm  

sa tu jacyś ludzie z Ostródy lub z Olsztyna ? zrobcie w tej okolicy jakąś manifestacje, chetnie wezme udzial 🙂


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
28/04/2007 12:32 am  

zamiast czekac na innych,sama cos wymysl.
"teraz,teraz,teraz.....(...) ":D


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
28/04/2007 3:27 am  

visel - dobre dobre dobre- 😀 😀
Po co czekać na inicjatywy, akcje organizowane przez innych, które jak do tej pory u Ciebie nie były organizowane, weź się ostro do roboty i zacznij działać, wbrew pozorom to nie jest wclae takie trudne: potrzebujesz tu tylko chęci...pomysłu...i jeszcze raz chęci
Powodzonka!! 😛


OdpowiedzCytat
lucylu
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
28/04/2007 1:44 pm  

Waszakicia!!:)
z teog co mi wiadomo to są ludziki z tych okolic - ok Ełku....szukaj:)

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
30/04/2007 12:44 pm  

brawo Ulka do boju , ażebyś wiedział staram się choć mo mówią że to walka z wiatrakamiAle to leniwi tak mówią Coś trzeba robić a kiedy i mnie ogarnia zwątpienie przypomina mi się smutek np M. Grodeckiej , fragmenty cytatów z jej artykułow ,, te krowy wleczone do rzeżni , ta rozpaczliwa bezradność i zagubienie bezpańskich psów , nieudolność i opieszałośc śpieszących z pomocą ,, i z gniewu za tą nieudolność i opieszałośc coś zaczynam robić , choćby podrzucac ulotki po ławkach , bankomatach -aby popsuć komfortowe samopoczucie mięsożerców


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
02/05/2007 12:55 pm  

Viesel , ja jeszcze raz do Ciebie -szanuję wszystkich wegetarian nie tylko aktywistów (choć ich najbardziej -zwłaszcza tych młodszych ode mnie bo młodość to w końcu czas na miłośc ) , sama rezygnacja z mięsa też dla wielu była wyrzeczeniam dla dobra zwierząt i należy to docenić To jest w końcu do cholery obowiązkiem mięsożercow żeby zatroszczyć sie przynajmniej o los swoich ofiar , o to co się dzieje w rzeżniach -ale oni najchętnie udają naiwnych Trzeba ich najbardziej atakować -zwłaszcza z petycjami , ulotkami uświadamiającymi prawdę ja bym tego nie nazywała agresją Ale oczywiscie masz prawo mieć swoje zdanie


OdpowiedzCytat
pistolpete
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 14
05/05/2007 7:21 pm  

Cześć
bardzo miło się do was dokopać,

Dobra manifestacja nie jest zła, ale taka manifestacja to wypas:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/5,53600,3952831.html?i=19
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/5,53600,3952831.html?i=18
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/5,53600,3952831.html?i=1
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/5,53600,3952831.html?i=0
sex i krew, trochę brakuje przemocy (makabryczny film z rzeźni poruszył moje sumienie i od roku jestem vege).

pozdrawiam
Piotrek

www.ekoslicznotka.pl


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca