Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ukochane zwierzę  

Strona 13 / 15 Wstecz Następny
  RSS

Princess_Leia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 143
01/12/2011 9:37 am  

od zawsze na pierwszym miejscu były świnki morskie. są takie słodziutkie. 😉
a niedawno przygarnęłam kociaka z ulicy, miała 4 tygodnie. zadomowiła się już u mnie i bryka niemiłosiernie ;D zwie się Frida. kochany futrzak.

sky's the limit.


OdpowiedzCytat
neta-19
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 5
01/12/2011 12:12 pm  

Ogólnie to są ludzie z fajnym charakterem i z nie fajnym. Tak jak zwierzęta. Niezależnie od tego jakiego są gatunku. Są koty fajne i wredne, psy przyjacielskie i groźne, ludzie dobrzy i podli:)

Jeśli bym miała generalizować to uwielbiam kozy.

Anet


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
01/12/2011 12:22 pm  

Ogólnie to są ludzie z fajnym charakterem i z nie fajnym. Tak jak zwierzęta. Niezależnie od tego jakiego są gatunku. Są koty fajne i wredne, psy przyjacielskie i groźne, ludzie dobrzy i podli:)

Dla jednego cos będzie fajne,, dla drugiego niefajne.
Groźny pies też może byc fajny ... np. dla mnie...


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
01/12/2011 7:30 pm  

Groźny pies też może byc fajny ... np. dla mnie...

zależy co masz na myśli mówiąc groźny: czy po prostu cechy obronne psiaka, czy atakowanie właściciela? 😉
Mnie groźne w tym drugim zakresie jakoś nie kręcą 😉

Co do fajności i niefajności, nie wiem czy nie opowiadałam już wiec mogę się powtórzyć: moja kuzynka miała kocicę której ja się bałam, bo najpierw się przymilała, a potem potrafiła chlasnąć pazurem, zębów użyć, a za parę minut przymilać się dalej, ja więc wolałam żeby się kicia z dala ode mnie trzymała(chociaż koty lubię, tylko tej jednej cholery nie 😉 ),natomiast sama właścicielka piała z zachwytu nad wyrazistą osobowością kotki 😉

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
vicky
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 9
15/12/2011 11:18 pm  

Niestety nie mam zadnego zwierzątka. Mialam wczesniej krolika ale mi zdechl. Bardzo za nim tesknie. Był taki slodziutki. Delikatny. Przylatywal do mnie aby na chwile sie polozyc obok. Albo wskakiwal mi na brzuch. Jakos jak zdechl to juz mama nie chciala zadnego zwierzecia. Kazdy przezyl smierc zwierzaka. A teraz studiuje i nie mam warunkow na zwierzątko.

[edytowane 15/12/2011 przez vicky]


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
15/12/2011 11:33 pm  

Król fajne zwierze dla wegetarianina. 😉 Mi niestety podobają się mięsożercy... I chociaż mam wielką ochotę na kolejnego, to jednak nie wezmę go.
Ale na ulicy za każdym "przypakowanym" rottweilerem albo bulldogiem, głowa sama mi się odwraca... 😉


OdpowiedzCytat
vicky
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 9
16/12/2011 12:21 am  

Oj nie tylko dla wegatarianina. 🙂 dla nie wagatarian takze. Jakos wegatarianie posiadają psa (miesozerce) No wiec nie ma znaczenia to. To kwestia kto co lubi.


OdpowiedzCytat
Mada95
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 16

OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
09/03/2012 8:51 pm  

Wysłałam swoją ukochaną rybę do nowej pańci :/ (z mini welonka wyrósł kawał ryby, a i moja woda nie służyła, uszkadzając śluzówkę) . Żal bardzo, bo ryba kontaktowa i oswojona- taki rybi pieseczek.

Do dyspozycji będzie mieć oczko wodne i kilka kumpli karasi... ale niech no się ja dowiem,że dopadł ją kot morderca to znajdę sierściucha wszędzie i kapcie sobie z niego zrobię :/

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Petite
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
21/09/2012 5:36 pm  

Mój kot dzisiaj cały dzień siedzi pod prześcieradłem :>


OdpowiedzCytat
Mango
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
23/09/2012 11:33 pm  

U mamy w domu zostawiłam cztery psy.
Niestety, ani jednego nie mogłam zabrać ze sobą, gdyż nie miałyby ŻADNYCH warunków do porządnego życia. A w domu- dużo trawy, las, po prostu super.
Mamy jeszcze dwa koty i królika. One też zostały.
Koty są niesamowite, wybiegają do bramy i stają na dwóch łapkach, żeby wziąć je na ręce i pogłaskać...:)

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
31/01/2013 8:58 pm  

Edek- mój pies
uwielbiam go :love:
mamy jeszcze przygarniętego w lecie Jacka.
Mój brat ma słodkiego beagle'a.
Ciocia Tobiego.
Codziennie mijam Dżerego, Samante, Bobiego, Łatka,Misia, Rambo, Foresta, Szarika i Sunię
Kocham psy. :heartpump: a one chyba mnie bo na mnie nie warczą 😛


OdpowiedzCytat
VikVeg
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 134
31/01/2013 11:24 pm  

Król fajne zwierze dla wegetarianina. 😉 Mi niestety podobają się mięsożercy... I chociaż mam wielką ochotę na kolejnego, to jednak nie wezmę go.
Ale na ulicy za każdym "przypakowanym" rottweilerem albo bulldogiem, głowa sama mi się odwraca... 😉

Kaukaz to jest to 😎


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
31/01/2013 11:41 pm  

A no, kawał niedźwiadka. Kiedyś widziałam takiego z prawdziwego zdarzenia - imponujacy 😀

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
31/01/2013 11:57 pm  

Kaukaz jest fajny, jak się ma kilka hektarów, ogrodzonej posiadłości...


OdpowiedzCytat
Strona 13 / 15 Wstecz Następny
  
Praca