Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ukochane zwierzę  

Strona 8 / 15 Wstecz Następny
  RSS

Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
13/06/2008 12:57 am  

oj trochę mam tej trzódki, dwa konie wielkopolskie; kundelka i beagla, 3 dachowe kotki, rodzinę pomijam hehe, no i od groma pająków i skorpionów


OdpowiedzCytat
nati27
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 26
13/06/2008 1:17 am  

2 psy, 3 koty, świnek morski, królik miniaturka 🙂


OdpowiedzCytat
Andżela
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 25
15/06/2008 1:29 am  

A więc:
Mały, rudy kundel ze schroniska o imieniu Dżekil 🙂 do tego trzy ślimaki Achatina achatina o imionach: Żwirek, Muchomorek i Afrodyta. Ten ostatni ciągle mi spierdziela. Wiem,wiem ślimaki są hermafrodytyczne ale jak je miałam nazwać??? Ono1, ono2, ono3??? Nie.... 😎

Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.


OdpowiedzCytat
Erilet
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 6
23/07/2008 3:16 am  

Mam królika, a właściwie króla - Marcysia. To on ruszył moim sumieniem i zwrócił uwagę na ogromny problem. Dzięki niemu zaczęłam się interesować losem zwierząt, a potem i wegetarianizmem. Wiem, że pomoże mi osiągnąć mój cel, a potem razem siądziemy na trawie pogryzając sałatę, a on nie będzie mi już mógł zarzucić, że jem jego braci.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
23/07/2008 4:22 am  

Aż się sobie dziwię ,że jeszcze tu sie nie wpisałam......

Od 10 lat są u mnie 2 papugi - nimfy. ważne jest to ,że one u mnie się wylęgły. 🙂

Od 9 lat żywot wiedzie duża papuga żako o imieniu Alex , dodam gada jak najęta i naśladuje różne dźwięki np.dzwoniące telefony...... 😀 Wcześniej gościła na forum w formie mojego awatara.

Od 2,5 roku mieszka u nas fretka ( Funia ) - cudowny , wesoły drapieżnik. 🙂 Straszny śpioch , potrafi nieraz przespać 20 godz. na dobę ........


OdpowiedzCytat
rotek_
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 19
24/07/2008 12:56 am  

jeśli chodzi o moje prywatne zwierzeta to jest to Kot Maro...znaleziony (już ) 8 miesięcy temu.....
teraz ma 2,5 roku
jak tylko się wyprowadzę od rodziców...mam nadzieję ze już niedługo to na pewno adoptuję psa ze schroniska- i to takiego który nie ma szans na adopcję....
na razie dzielę dom razem z sunią Luną/oczko w głowie mojej mamy/

www.uciechow.pl


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
24/07/2008 2:57 am  

Ja kocham moje pieski ,ale oprócz tego wszystkie zwierzątka uwielbiam a mam tego w domu sporo ,rybka ,króliczek,konie no i rodzice jeszcze świnki ,krówki oraz masę drobiu:)

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
24/07/2008 3:15 am  

ukochany kocur dolce i tak samo ukochany boxsiu bruno 🙂 🙂 🙂

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
28/07/2008 12:03 pm  

(...)spaniel tybetański Gizmo. Nie ma między nim a mną takiego porozumienia jakie było z Czaruchem, ale mimo to lubię drania.

wczoraj zakochałam się w swoim psie. Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć, ale wczoraj po prostu odczułam, że po ponad roku wspólnej egzystencj, tak naprawdęi uznałam go za swojego.

Może to dlatego, że czas leczy rany? Do tej pory podśmiewałam się, że Giź cierpi na kompleks drugiego psa, cały czas żył w cieniu niesamowitego Charliego.. I chyba im bardziej godzę się z odejściem Czarucha, tym bardziej Gizmo staje mi się bliski.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
smalandsstova
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 59
29/08/2008 4:16 pm  

to może zacznę ja:

-pies:Ceziek,
-opis:
urodził się 20.11.04r.,jest rudo-białym owczarkiem szkockim długowłosym,uwielbia szaleć,biegać,szczekać,wariować,uciekać z kijem...,dwa razy dziennie chodzi na spacery w pola i łaki,w czasie przerwy śmiesznie nasłuchuje i ściga koniki polne,a swój cień zaledwie toleruje;p,po powrocie szybko regeneruje siły i znów ma ochote na zabawe,"kocha być kochanym",uwielbia głaskanie i mizianki,samotność jest jego największą przeciwniczką,jest przyjacielsko nastawiony do ludzi jak i innych psów,ale sprowokowany nie zamierza bezczynnie stać...,jest nieodzowną cząstką rodziny 😀 ,
-zdjęcia:
[IMG] [/IMG]
po spacerku
[IMG] [/IMG]
letnia drzemka
[IMG] [/IMG]
myśli 😛

-szynszyl-Miluś,
-opis:
jego marzeniem jest,aby być cały czas noszonym na rękach;p,lubi mizianki i drapanie za uchem,chowanie się w zakamarkach,moje meble są starannie obgryzone;p,jest bardzo wybredny...,ale lubi pochrupać popcorn,precelki,płatki kakaowe,siano i patyki,od 18.07.08. ma nową,większą klatke o wymiarach:100cm/60cm/80cm[chyba;p],jest baaardzo duża,już się na dobre zadomowił
-zdjęcia:
[IMG] [/IMG]
tego kaktusa to już nie ma... 😛

[edytowane 29/8/2008 przez smalandsstova]

[edytowane 29/8/2008 przez Admin]

[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/3783/bannersn2.jpg[/IMG]


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
29/08/2008 5:03 pm  

Ale fajne zdjęcia 😀
Smalan....co to znaczy [b] mizianki[/b]? 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
smalandsstova
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 59
29/08/2008 5:08 pm  

-kogut-Honoris Causa,
-opis:
jest maści szarej z czerwonym piórem oraz jak się ostatnio pojawia- czarnymi i białymi plamami na ogonie,teraz ma ok.25 tygodni,gdy był młodszy miał oklapnięty grzebyk,który całkowicie się wyprostował,trudno się z niego nie pośmiać:D,jest całkiem oswojony i daje się pogłaskać,choć czasem jest niedotykalski;p,już pieje,narazie troche fałszuje ale wyrabia sobie głos;p,jest kogutem nr.1 w stadzie,ma także ostatnio wielką obsesje na punkcie kur...,
a kupiłam go tak na marginesie,żeby nie zrobili z niego rosołu,a dawno by nim już był...,
-zdjęcia:
[IMG] [/IMG]
odpoczywa,

jako podrostek:
[IMG] [/IMG]

[IMG] [/IMG]

Ale fajne zdjęcia 😀
Smalan....co to znaczy [b] mizianki[/b]? 😮

głaskanie,czochranie,gadnie,i wtedy zwierzaki są w siódmym niebie haha 😀 😛

-papuga:Kubusia.
-opis:
kochany urwis:D,tak się już do mnie przyzwyczaiła,że teraz domaga się aby cały czas ją głaskać po głowie-a ma duże wymagania,bo gdy dotknę ją kawałaczek za daleko już dostaję kuksa dziobem;p,gdy domownicy coś jedzą to i ona musi,lubi popcorn i precelki,gdy ma taką okazję to podkrada jedzenie z talerza:D,jest zazdrosna o wszystko i wszystkich,kiedyś wskoczyła na kubek i piła mi herbate...,bardzo chętnie się kąpie jeśli ma na to ochotę,bawi się przed lusterkiem-dziobie je,ogląda i...zjada jego drewniane części,
-zdjęcia:
[IMG] [/IMG]
zadumana 😛
[IMG] [/IMG]
ciekawość nie zna granic 😛

[edytowane 29/8/2008 przez Admin]

[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/3783/bannersn2.jpg[/IMG]


OdpowiedzCytat
Angelika111
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 18
29/08/2008 5:35 pm  

Piesek-Majcia
Majeczka jest kochaną sunią lubiącą zabawy.Lubi karme Royal Canin i wszystkiego rodzaju przysmaki dla psów xD Na spacery najchetniej wychodzi gdy idziemy do lasu lub na łąke 😉 Majcia bez trudu zaakceptowała w domu inne zwierzęta,2 koty(niedługo 3 ),świnke morska,kanarka,żółwia 🙂 Bardzo ją kocham i nie zamieniłabym jej na żadnego innego psiaka 🙂
Foty:
[IMG] [/IMG]
[IMG] [/IMG]
[IMG] [/IMG]

smalandsstova Cezio i reszta zwierzaków są super 😉

[edytowane 29/8/2008 przez Admin]


OdpowiedzCytat
smalandsstova
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 59
29/08/2008 5:59 pm  

ale słodziuchno na tym 2-gim zdjęciu wygląda Majcia 😀

[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/3783/bannersn2.jpg[/IMG]


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
29/08/2008 10:52 pm  

Nasza psina:

[IMG] [/IMG]

[IMG] [/IMG]

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Strona 8 / 15 Wstecz Następny
  
Praca