Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

HOLOCAUST NA TALERZU  

Strona 4 / 4 Wstecz
  RSS

StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
16/08/2008 8:02 pm  

phi, pielęgniarka to nie ekspert od żywienia 😛


OdpowiedzCytat
Marines
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 85
16/08/2008 8:51 pm  

Wielu lekarzy nawet nie ma pojęcia o diecie bezmięsnej.Uważają,że to jest szkodliwe dla zdrowia.Spotkałem się kiedyś z taką opinia lekarza-osobiście.
Ludzie żyją w neświadomości ,nie mają wiedzy na temat takiej diety a wypowiadają się....

Liczne badania w Stanach i w Angli stwierdziły,że dieta bezmiesna nie prowadzi do wyniszczenia organizmu a wręcz przeciwnie wpływa na jego korzyść .


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
16/08/2008 8:57 pm  

ale coraz więcej lekarzy ma pojęcie o wegetarianizmie, na pewno więcej jest teraz takich lekarzy niż 10 lat temu 😉


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
16/08/2008 9:28 pm  

ale coraz więcej lekarzy ma pojęcie o wegetarianizmie, na pewno więcej jest teraz takich lekarzy niż 10 lat temu 😉

Masz racje . tez sie zaskoczyłam gdy niedawno będąc u rodzinnej po skierowanie na badania nie usłyszałam złego słowa na temat wegetarianizmu.
Była dobrze nastawiona do diety wege bo właśnie wróciła z Indii i opowiadała mi ilu tam jest wegetarian 🙂 Zaczęła nawet młodą stażystkę uświadamiac jakie to wegetarianizm ma poziomy. 😀


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca