Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

czy usiedlibyście na skórzanej kanapie wiedząc, że jest z prawdziwej skóry?  

Strona 7 / 11 Wstecz Następny
  RSS

Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
24/04/2008 9:21 pm  

Zdarza mi się siedzieć na takiej kanapie gdy jestem w odwiedzinach u szwagra.
😡
Na szczęście udało mi się namówić moją mamę by się takowej kanapy pozbyła ze swego domu ........uff Jak tam teraz jest przyjemnie........ 🙂


OdpowiedzCytat
Milunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 305
25/04/2008 5:21 am  

Zdarza mi się siedzieć na takiej kanapie gdy jestem w odwiedzinach u szwagra.
😡

Mam tak samo...niestety...

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.


OdpowiedzCytat
IKA
 IKA
świeżaczek
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1
07/05/2008 12:09 am  

Jestem wege,ale szczerze mowiac dla mnie to jest troche smieszne i zakrawa juz o chorobe psychiczna.
Sam/sama nie kupuj.Ok.Ale zeby nie usiasc i tak jak niektorzy pisali wybrac siedzenie na podlodze,nie jest juz normalne...


OdpowiedzCytat
youngblood
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 7
10/05/2008 4:30 am  

jaki temat o kurde ..... 😀 jak ktos napisal ze nie usiadlby to jest chory 🙂


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
10/05/2008 1:33 pm  

No pewnie. Skoro TY tak mówisz...

Myślenie nie boli, tak na przyszłość.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
youngblood
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 7
10/05/2008 3:18 pm  

spoks, nastepnym razem nie zagram z kolegami w pilke bo ona jest przeciez skorzana hahaha 🙂 litosci 🙂


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
10/05/2008 3:47 pm  

Nikt Ci nie zabrania i nikt tu nie obraża Cię z powodu Twoich wyborów. Chcesz sobie grać w piłkę/siadać na skórzanej kanapie, to sobie to rób, Twój biznes, ale należy szanować wybory innych. Założę się, że nie przeczytałeś nawet 5 wypowiedzi z tego wątku i nie masz pojęcia, dlaczego ktoś nie usiadłby na takie kanapie. Wiadomo, najłatwiej jest bezmyślnie rzucać wyzwiskami zamiast spróbować zrozumieć drugiego człowieka albo chociaż trzymać jakiś poziom kultury osobistej.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
youngblood
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 7
10/05/2008 3:58 pm  

slowo chory wcale nie jest obrazliwe , smieszy mnie taki radykalizm to przez niego zawsze bedziemy postrzegani jak banda trawozernych debili...jesli kogos urazilem wybaczcie 🙂


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
10/05/2008 7:27 pm  

Usiadłabym, zwłaszcza będąc czyimś gościem, ale sama nigdy bym takiej kanapy nie kupiła

[edytowane 10/5/2008 przez rubia]


OdpowiedzCytat
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 0
01/06/2008 11:24 pm  

Ja bym usiadła. Przecież siadając na podłodze nie zwrócimy życia zwierzakowi, ani nawet nie wpłyniemy na zmniejszenie ilości produkowanych skórzanych kanap, a co najwyżej narazimy się na lekkie zdziwienie naszych znajomych, więc bez przesady. ;]


OdpowiedzCytat
Ridareta
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 137
02/06/2008 6:10 pm  

Na pewno nie pomożemy zwierzętom odmawiając siadania na skórzanej kanapie, możemy za to zaszkodzić, zrażając innych do wegetarianizmu.
Czekam tylko aż ktoś zacznie rozważać, czy wegetarianie mogą układać w scrabble słowa typu "szynka" 😛


OdpowiedzCytat
Azzahar
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 40
02/06/2008 9:24 pm  

Myślę, że zamiast siadania na dywanie można po prostu powiedzieć znajomym, że kanapa jest okropna 😛


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
17/06/2008 8:27 pm  

Wiecie co,nie dziwię się ,że ludzi słysząc "jestem wege" od razu myslą "szurnięta".Jak widzą takie zachowania,że niektórzy FANATYCY nie siadają na kanapie,bo jest ze skóry,no to czym tu się dziwić...chcecie być traktowani normalnie,to zachowujcie się normalnie.
Oczywiście,że bym usiadła i siadam bardzo często.Osobiście nie kupię (i tak są za drogie). Kupiłam trzy lata temu buty ze skóry,potem zostałam wege a w butach dalej chodziłam (tej zimy sie popsuły ).Bez przesady ludzie,jesteśmy wegetarianami,ale żyjmy w harmonii z innymi.

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
17/06/2008 8:42 pm  

Kiedy kwestionowano Twoją dietę, Natusiu, mówiłaś o życiu według własnego sumienia i prawie do postępowania tak, jak się chce. Nie oczekuj od innych wyrozumiałości, jeśli sama nie chcesz jej dać.

chcecie być traktowani normalnie,to zachowujcie się normalnie

Na szczęście są ludzie, którzy swoje sumienie i zasady przedkładają ponad to, co pomyślą sobie inni.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
18/06/2008 12:58 am  

xxl jest jeszcze otoczenie. Ja nie kwestionuję tutaj niczyich poglądów. Mówię tylko,że to fanatyczne podejście do wegetarianizmu.Niektórzy dziwią się,że ludzie nazywają ich wariatami...no cóż,jak widzą wegetarianina,który szaleje w gościach,bo kazano mu usiąść na skórzanej kanapie,to naprawde się nie dziwię...
Sposóbżywienia jest sprawą osobistą,natomiast tutaj wchodzi w grę to,co czuje druga osoba...
Pozdrawiam.

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
Strona 7 / 11 Wstecz Następny
  
Praca