Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wasze kultowe filmy  

Strona 8 / 13 Wstecz Następny
Apulejusz
bywalec

Dzień świra odsłania naszą polską mentalność, z której nie musimy być dumni, podobal mi się oczywiście. Po oglądnięciu The wall miałam dola przez tydzień, ale film dobry a Pink Floyd uwielbiam!!

[url=http://www.forumveg.webd.pl] [img]http://www.forumveg.webd.pl/album_pic.htm?pic_id=321[/img] [/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2006 6:21 pm
waszakicia
stały bywalec

"Efekt motyla"
" Skazany na bluesa"
"Wojna światów"
"Edukatorzy"
"Piła" "Piła 2"
"Królowa Potępionych"
"Madhouse"
"W piekielnym słońcu"
"Cube"
"Aniołowie Apokalipsy"
i inne 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2006 3:44 pm
Koniara
stały bywalec

'Dwaj bracia' Tyle razy ogladałam ten film, i zawsze poleciała mi łezka. Chyba nikt o tym nie wspominał bo nie zauważyłam. To jest o tym, że rodzą się dwa małe tygryski i jacyś kłusownicy czy ktos tam je rozdzialją. jeden trafia do cyrku drugi do takiego jakby zoo jakiegos tam króla, i po latach maja ze sobą walczyć, no i one się rozpoznaja na tym ringu i zaczynaja ze soba bawić. Uciekaja i spotykaja swoja matke. Ten film jest piekny polecam go.

'Władce pierścien' tez lubie
'piłe' tez, 'piłe2' i 'piłe3' też, uf, trójka jest straszna xD 'ring' tez lubie tym bardziej ża ta dziennikarka jest wege tak naprawde, i inne horrory.

'cube' też 1,2 no i tą 3/0 fajne. 2 mi sie najmniej podobała ale tez była spoko. 'Pterodaktyle' tez super film
no i oczewiście nie mogłabym nie wspomniec o jakims filmie z końmi. no 'Srebrny rumak', 'zaklinacz koni' i wiele wiele innych związanych z konmi.
Pozdrawiam obejrzyjdzie Dwóch braci 😉

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2006 4:33 pm
Wiejka
stały bywalec

Ja właśnie chciałam Srebrnego rumaka, ale nigdzie go dostać nie mogę..:/....A podobny do dóch braci był jeden film, tylko, zęo lewkach..Był swienty:P...Ale już nie pamiętam tytułu..:).le też jak pierwszy raz widziałam to płakałam, bo tam jednego z nich zjada kroodyl:(...Ale lubię w ogóle takie filmy zwiazane z Afryką..:).

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2006 10:41 pm
Marci
rozmówca

Heh..trochę tego jest:
"Piraci z Karaibów : Skrzynka Umarlaka". 😀
"Mustang z Dzikiej Doliny". 🙂
"Chicago". 😎
"Złoty rumak". 😛
"Desperado1 i 2" :diablo:
I wszystkie filmy z Johnnym Deepem :love: , Orlando Bloomem :love: i Antonio Banderasem :love: !!!!

Marci

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2006 10:47 am
angie007
forumowicz

ja uwielbiam filmy psychologiczne i dobre psychologiczne horrory 😉 polecam film Requiem for a dream

A prayer for the wild at heart, kept in cages...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2006 7:57 pm
braad
stały bywalec

nie w kolejnosci waznosci:
dzien swira
matrix 1

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2006 9:11 pm
angie007
forumowicz

o tak, matrixa 1 też uwielbiam :heartpump: niesamowity film...

A prayer for the wild at heart, kept in cages...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2006 9:40 pm
ALchemik
bywalec

heh ,a nikt nie wymienil mojego ulubionego filmu 🙂 a mianowiecie "The Godfatherr" czyli stary niezniszczalny "Ojciec chrzestny" poprostu uwielbiam ten film , w szczegolnosci czesc I ! wogle uwielbiam ten gatunek filmow 🙂 " bo wkoncu rodzina jest najwazniejsza ... ! " jesli mowa juz o Ojcu Chrzestnym to nie moze zabraknac u mnie "Chlopcy z ferajny" tez w tym klimacie 🙂
a jesli chodzi o inne filmy to lubiem : nasz polski "dług" , a z zagranicznych to "21 gramow" , " efekt motyla" choc dreczy mnie ciagle takie pytanie i wy moze mi wkoncu na nei odpowiecie 🙂 a mianowiecie rozchodzi mi sie nad tym ze skoro glowny bohater poslugujac sie pamietnikiem cofal sie w czasie , to skad on u licha wzial ten pamietnik kiedy cofnal sie do piwicy gdzie ojciec jego przyjaciolki krecil " film " skoro go wtedy nie pisal ?! to mnie caly zcas intryguje 🙂 nie wiem czy wyrazilem jano o c mi chodzi ale licze ze mnei zroumiecie 🙂
inne filmy ktore palam sympatia to "czasem slonce czasem deszcz " ) najlepszy fragment dla mnie to urodziny ojca glownego bohatera , moe to ogladac tyisac razy 🙂 , lubie "matrixa" ale tylko pierwsza czesc 🙂 klasyk 🙂 i chyba nararzie tyle 😛 cos czuje ze o czyms zapomnialem ale jak cos to dopisze 🙂 😛 pozdrawiam 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2006 3:38 pm
maguda
początkujący

Hmmm... duzo by wymieniac... przyczynie sie takze do wymienienia Lyncha... ale on nie jest jedyny. Wong Kar Wai, Kim ki Duk (nie wiem czy tak sie pisze), Francais Ozon, Lars von Trier, Herzog, Krauze i wiele innych. Aha jeszcze Almodovar :). U mnie w pamieci z tych wszystkich rezyserow kroluje Przelamujac Fale i 2046 :).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2006 12:18 am
Mahika
początkujący

Oj, Dirty Dancing to ja już kilkadziesiąd razy widziałam i znam już dialogi na pamięć xD

"Miłość to zjadanie robaka"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2007 9:07 pm

Parę lat temu miałam z kumpelom fazę na reqiem dla snu (chyba z 80 razy obejrzałam xD) i też dialogi na pamięć znałyśmy, to było chore....
a tak poza tym "Pi" (też Afonofskiego), "lucky man" Andersona, "lot nad kukłczym gniazdem", filmy Felliniego, Kim Ki Duka i Almodovara.

[img]http://imagegen.last.fm/pencilauto/recenttracks/luca_rudegirl.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/02/2007 5:02 pm
parky
forumowicz

Mój ukochany film ,w dodatku zasługujący w 100% na miano kultowy to oczywiście "Miś" S.Barei--wspaniały oglądany przeze mnie setki razy... 😛 polecam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/02/2007 4:57 pm
Soul_t
forumowicz

Najlepszy film wojenny kiedykolwiek Kompania Braci ! nie ma lepszego filmu obrazującego WW2 z perspektywy alianckich żołnierzy 🙂
Poza tym lubie komedie zwłasza z Jimmem Carreyem i serie American Pie 😀
Wszystkie filmy Bruca Willisa a zwłaszcza Armagedon ! Film piękny i jeszcze ta muza aerosmith.. hm coś wspaniałego 🙂
Może to troche dziecinne ale kocham wszelkiego rodzaju filmy anime..zwłaszcza serie Dragon Ball! Nie wyobrażam sobie mojego dzieciństwa bez tej godzinki w tygodniu.. no i te dyskusje z kolegami.. ^_^ ah, wspaniałe wspomnienia..

[color=blue]Tylko ci spośród was będą naprawdę szczęśliwi, którzy odkryją, jak służyć innym.[/color]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2007 5:25 pm
Ronald
świeżaczek

To i ja dam coś od siebie :

[b]Ong Bak[/b] - super film produkcji tajlandzkiej, polecam obejrzeć.
[b]Plac zbawiciela[/b] - pewnie słyszeliście, polski dramat - po którym chodziłem pare godzin w szoku 😮
[b]Wyznania gejszy[/b] - dla mnie super film, może to dla tego, że od jakiegoś czasu jestem "zauroczony" Japonią - tymi budynkami i kulturą 😉

Cześć 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2007 6:24 pm
Strona 8 / 13 Wstecz Następny
  
Praca