Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 160 / 280 Wstecz Następny
  RSS

Biofeedback
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 107
26/08/2010 10:38 pm  

pierogi z serem.

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
26/08/2010 11:34 pm  

Obiad bez pomocy aneksu kuchennego - kuskus z czerwoną fasolą, pestkami dyni i słonecznika i migdałami + zielony ogórek.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
27/08/2010 12:37 am  

Kotleciki "bomba żelazowa", fasolka szparagowa i ziemniaki.

czyżby kotlety jaglano-brokułowe? 😉
U nas był pszenny makaron razowy ze szpinakiem i pieczarkami. A na kolację zjadłam dwie porcje (Januszowi nie smakowała dynia) gulaszu warzywnego: dynia, marchewka, żółta papryka, pomidory z puszki, zielona soczewica. Moje kubki smakowe są dziś przepysznie zadowolone (rano była jajecznica z kiełbaską sojową, a potem dużo soku z marchewki 😛 ) 😛


OdpowiedzCytat
Mokosz13
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 79
27/08/2010 3:01 am  

Już trzeci dzień botwinka...ale czwartego nie będzie...garnek w końcu pusty! 🙂


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
27/08/2010 2:12 pm  

Kotleciki "bomba żelazowa", fasolka szparagowa i ziemniaki.

czyżby kotlety jaglano-brokułowe? 😉

Nieee, odpowiedź jest na moim blogu 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
27/08/2010 2:29 pm  

Wczoraj zupa pieczarkowa a dziś? Na razie nie mam pomysłu.


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
27/08/2010 2:43 pm  

Czeka mnie dziś polowanie w szmateksach (znalezienie w normalnym sklepie krótkiej spódniczki, która nie jest plisowana jest chyba fizycznie niemożliwe) dlatego obiad zjem na mieście. Prawdopodobnie skończy się sałatkami w "Vedze" na Gertrudy (mają np. dobrą jarmużową). Na Krupniczej kucharz przesala, jedzenie w "Momo" mi nie smakuje, a Green Way serwuje takie porcje, że nad obiadem musiałabym ślęczeć do zamknięcia lokalu 🙂


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
27/08/2010 9:50 pm  

Green Way serwuje takie porcje, że nad obiadem musiałabym ślęczeć do zamknięcia lokalu 🙂

Ja praktycznie zawsze jadam takie porcje w domu 😉 To ile tobie zajmuje zjedzenie obiadu? 😉 😮

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
27/08/2010 10:31 pm  

miałam napisać to samo co hipiska: lubię duże porcje 😛

przed 5min skończyliśmy wsuwać obiadokolację: krokiety z kiszoną kapustą, pieczarkami, cebulą. Bardzo dużo pracy...ale wyszły naprawdę pyszne.

Blanka- zdjęcie z puszki wygląda pycha, mam w lodówce cukinię i pieczarki...może jutro pokuszę się o taką lasagne 😉


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
27/08/2010 10:34 pm  

W Greenwayu faktycznie spore porcje, ale ja daję radę 😛 Najbardziej lubię Vegę na Krupniczej, bo mają tam różne zapiekanki, za Momo nie przepadam...
Dziś pizza w pizzerii, z brokułami, papryką, kukurydzą, fasolką szparagową, szparagami, pieczarkami i serem.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
27/08/2010 11:41 pm  

Ja dużej porcji zwyczajnie w siebie nie wcisnę- jadam 5-6 małych posiłków dziennie; najwyraźniej już się do tego przyzwyczaiłam. Pół biedy, jeśli idę do Greenwaya z mężem- on ma pojemny żołądek (choć chudzina z niego) i nieraz dojada po mnie, jak po małym dziecku 😀 , ale sam na sam z TAKĄ zawartością talerza to dla mnie lekka mordęga.
Była dziś w Vedze jarmużowa, mniam.

za Momo nie przepadam...

Nie wiem na czym polega problem Momo: niby jest tak eko, nie używają jajek ani puszkowych półproduktów, a od kilku lat nie trafiłam jeszcze na potrawę, która by mi smakowała, choć testowałam różne 🙁


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
27/08/2010 11:52 pm  

Wg mnie jedzenie w Momo jest niedoprawione i nie jest posolone, a ja niestety lubię sól. No cóż, większość ludiz lubi jednak Momo, a ja wolę Greenwaya ;P

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
29/08/2010 7:46 pm  

Kotlety sojowe a'la mielone z pieczarkami, 2 ziemniaki z koperkiem + surówka (sałata, pomidory, papryka) z tofu sałatkowym i olejem lnianym.

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
szymon1980kat
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 238
30/08/2010 4:31 am  

Ok, i jestem znowu. O pieczeniu w mikrofali - wiem że to niezdrowe, bo zmienia strukturę chemiczną pokarmu (już od 2 tygodni nie grzeję w mikrofali dzięki pewnemu artykułowi), ale to spaghetti z pieczarkami i cebulą to tylko taka jedyna w życiu zakąska z ciekawości.
Ale co do tego proponowanego do spagetti pesto paprykowego to nie wiem czy użyję, bo te różne pesta w małych słoiczkach bardzo drogie są..


OdpowiedzCytat
DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
30/08/2010 5:04 am  

A ja, przy okazji remontu, wywaliłem do śmietnika swoją mikrofalówkę i muszę stwierdzić, że wcale mi jej nie brakuje. 🙂

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
Strona 160 / 280 Wstecz Następny
  
Praca