Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co dzisiaj na sniadanie  

Strona 6 / 34 Wstecz Następny
  RSS

patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
29/07/2008 1:05 pm  

Rozumiem ,też bym z chęcią jej spróbowała ale nie spotkałam się z ni ą nigdzie czy kupiłaś ją w sklepie ze zdrową żywnością droga była?
A ja dziś na śniadanie płatki owsiane (niestety nie namoczone bo wczoraj byłam taka zmęczona ,że zbrakło mi już siły)do tego rodzynki,wiórki kokosowe, mak,siemię,malinki,kakao,sezam,pestki słonecznika i to wszystko zalane kawą zbożową.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
29/07/2008 1:53 pm  

owsianka z pestkamie dyni, słonecznikiem, świeżymi śliwkami i świeżym melonem:)


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
29/07/2008 2:07 pm  

herbatę kupuje w herbaciarni 😀 rooibosy akurat kosztują ok 12zł za 100g, co starcza na naprawdę parę miesięcy, ale można też zamówić przez internet 😉 ale faktycznie, ta ostatnia co kupiłem to tak zamula, że zasypia się przed dokończeniem jej 😀

dzisiaj na śniadanie drożdżówka na z cista francuskiego

[edytowane 29/7/2008 przez Andros]


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
29/07/2008 2:42 pm  

A to fajnie ,kupie sobie może w moim sklepie zielarskim jak dostanę .
Moja mam właśnie pytała co im zrobię na kolację ?hehe
Bo ostatnio robię im kolacje śniadania .
Dziś im zrobiłam placuszki drożdżowe, tak im smakowało i wymyśliłam że smakować będzie z budyniem dla mnie to miała być polewa czekoladowa ,ale robiłam jak budyń: kakao,mąka ziemniaczana,woda cukier i polewali .
Mama powiedziała ,że pyszne ojciec jak zwykle ,że może być 🙁
Jaka jest najpyszniejsza rzecz wege ,chce go przekonać że ja tez umiem coś zrobić nie z mięsem pysznego.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
30/07/2008 3:34 pm  

Ja dziś 3 naleśniki jeden z parówką sojową a dwa pozostałe z musem jabłkowo-malinowym i posypane żółtym ,roztopionym serem.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
30/07/2008 3:42 pm  

Ja dziś 3 naleśniki jeden z parówką sojową a dwa pozostałe z musem jabłkowo-malinowym i posypane żółtym ,roztopionym serem.

wow 🙂 ja nigdy więcej niż dwa nie zjadłem 😛 no chyba, że robiłaś takie francuskie, grubości papieru 😛

u mnie dzisiaj arbuz, kromka suchego pieczywa żytniego z białym serem pomidorem i ogórkiem, do tego standardowo kilka mirabelek, kurcze muszę coś z nich zrobić bo się marnują


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
30/07/2008 4:02 pm  

Nigdy więcej niż 2? Żartujesz???

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
30/07/2008 4:55 pm  

autentycznie, końcówkę drugiego to już czasami w siebie "wpycham" 😛 tylko jak mówię to są grube naleśniki, nie takie że wlewa się na patelnie łyżkę ciasta i rozlewa po całej patelni, tylko się całą patelnie odrazu zalewa 😉


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
30/07/2008 6:17 pm  

Ja dziś 3 naleśniki jeden z parówką sojową a dwa pozostałe z musem jabłkowo-malinowym i posypane żółtym ,roztopionym serem.

wow 🙂 ja nigdy więcej niż dwa nie zjadłem 😛 no chyba, że robiłaś takie francuskie, grubości papieru 😛

u mnie dzisiaj arbuz, kromka suchego pieczywa żytniego z białym serem pomidorem i ogórkiem, do tego standardowo kilka mirabelek, kurcze muszę coś z nich zrobić bo się marnują

To moje młodsze rodzeństwo nie wiem czy mniej niż 5 zjada ja się ograniczam jedząc 2 bo miałabym ochotę na więcej 😀

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
30/07/2008 6:46 pm  

2 naleśników to się nie opłaca nawet robić 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
31/07/2008 1:45 pm  

Dokładnie ja się moimi zawsze dzielę z rodzinką z mąki razowej wychodzi mi zwykle 5-7 .
Dziś u mnie 4 pierożki z soczewicą marchwią i natką oraz kasza jaglana z rodzynkami siemieniem (moczyłam je tym razem :D)pestkami słonecznika ,kawa zbożowa

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
31/07/2008 2:52 pm  

no ale oprócz mnie naleśniki te jedzą jeszcze 3 osoby 😛

dzisiaj nawet nie wiem co miałem na śniadanie i jakoś mi to zwisa


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
31/07/2008 4:05 pm  

2 grube plastry arbuza:)
cos nie mam apetytu:P


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
01/08/2008 1:02 pm  

Ja dziś płatki owsiane prażone do tego kawa zbożowa inka taka zalewa z rodzynkami wiórkami ,siemieniem,orzeszkami ziemnymi,pestkami słonecznika .

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
02/08/2008 3:37 pm  

🙂 Witam...właśnie jem sobie śniadanie..wprawdzie pózno ,ale spałam długo, bo wróciłam pózno w nocy z warszawskich wakacji 🙂 na śniadanie zjadłam pół bułki z masłem i serkiem białym i pół bułki z masłem i miodem, do tego oczywiscie kawa z dużą ilością mleka.A tak apropo moich warszawskich wakacji...nocowałam (tak jakoś przez przypadek)w super hotelu, gdzie podawano śniadanie w formie szwedzkiego stołu- jakie tam serwowano sniadanka!!! czego dusza zapragnie- sałatka owocowa, arbuzy, rózne bułeczki-słodkie tez,rózne płatki, musli, kiełki, słonecznik ,dynia, suszone owoce, ser biały, ser zółty, jogurty, była też wyciskarka do cytrusów- ciodziennie robiłam sobie sok pomarańczowy.........przytyłam chyba ze dwa kilogramy


OdpowiedzCytat
Strona 6 / 34 Wstecz Następny
  
Praca