Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

mleko sojowe  

Strona 7 / 15 Wstecz Następny
  RSS

JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
01/03/2009 4:55 pm  

Myślę Fasolko, że teraz mogą być wszędzie. Przez pewien czas pojawiało się to mleko, w niektórych sklepach (w Katowicach nie 😡 ), ale teraz jest zareklamowane w gazetce, która jest chyba ogólnokrajowa-więc może akurat będzie i u Ciebie 😉


OdpowiedzCytat
zWiErZaKoMaNkA
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
01/03/2009 5:23 pm  

Kiedyś zrobiłam własne mleko sojowe. Nie smakowało mi-nawet gdy dodałam miodu (był w przepisie).
Co do mleka z Biedronki to ma być od jutra (tj.2.03). Smaki: naturalny, czekoladowy, waniliowy. Cena: 3,99 zł za jeden litr. Opłaca się. U mnie mleko z alpro soyi kosztuje czasami nawet do 10 złotych. Innego jak na razie nie spotkałam.

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]


OdpowiedzCytat
ramona
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 5
01/03/2009 5:44 pm  

Jestem z wielkopolski mleko sojowe kupowałam w Gnieźnie a teraz biedronka zrobiła mi taka mila niespodziankę.Jeszcze go nie próbowałam bo wczoraj otworzyłam karton z mlekiem ryżowym.


OdpowiedzCytat
zWiErZaKoMaNkA
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
01/03/2009 9:56 pm  

To może tylko u ciebie tak wcześniej 😉 Ja jutro ruszam na łowy 😀 Miło by było,gdyby Biedronka wprowadziła na stałe to mleko. Czasami są tylko takie chwilowe promocje,których później nie ma i szkoda. Jednak będę dobrej myśli ^^

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
01/03/2009 10:44 pm  

W Katowicach było dziś to mleko 😉


OdpowiedzCytat
xGetBoredx
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 216
03/03/2009 12:07 am  

Mleko sojowe kupiłem ostatnio w Kauflandzie za cenę 7zł :/ Niestety jest cholernie drogie. Czy znacie jakieś inne wegańskie mleka za niższą cenę?

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
03/03/2009 12:28 am  

xGetBoredx nikt nie wymaga od Ciebie, żebyś się forsował i czytał cały temat, który ma aż (?) trzy strony, ale kilka postów wyżej jest informacja o tanim (4 zł) mleku sojowym, jakie obecnie rozprowadza Biedronka. A wypadałoby przeczytać te 5 postów;)
A tak poza tym, zastanawiam się, czy mleko z Biedronki to dobry wybór? W końcu- Biedronka-największy wyzyskiwacz...


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
03/03/2009 12:50 am  

Aż weszłam dzisiaj do Biedronki by się przekonać czy jest to mleko ; a jakże było w trzech smakach. Producentem jest firma austriacka. Oczywiście kupiłam. Dziecom czekoladowe bardzo smakuje a naturalne też jest w porządku. Zawiera wapń , witaminy , m.in. wit. B12. Oby na stałe ta oferta była, bo cena jest przystępna a Biedronek ci u nas w Polsce dostatek . 🙂


OdpowiedzCytat
xGetBoredx
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 216
03/03/2009 9:07 pm  

Fasolencja - ja rozumiem, że lubisz się czepiać, ale może czasem warto przystopować? Miałem na myśli niekoniecznie mleka sojowe jak np. ryżowe, no i zastanawiałem się czy nie będą tańsze.
A wspomniane mleko sojowe kupiłem dzisiaj w Biedronce. Dowiedziałem się, że towar mają tylko w tej chwili i nie będzie on w asortymencie na stałe.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂


OdpowiedzCytat
mala_gosia
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 41
04/03/2009 4:13 pm  

a właśnie to mleko z biedronki też jest dobre, bo widziałam je i się tak nad nim zastanawiam czy też kupić? Ogólnie dużo rzeczy kupuję w tym sklepie także dzisiaj po pracy raczej sobie je kupię a co mi tam

Sei parte di me


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
04/03/2009 8:53 pm  

Aż nie mogę wyjść z podziwu, że w mojej małej mieścinie jest w Biedronce mleko sojowe.
Ale myślę, że xGetBoredx ma rację - niegdyś była tam też ciecierzyca w puszce, ale więcej już się nie pojawiła.
Denerwuje mnie, że coś jest tylko na jeden raz. :thumbdown:


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
04/03/2009 9:30 pm  

Kochani napiszcie mi jaki jest termin przydatności do spożycia takiego mleka. Ile można go przechowywać w lodówce od chwili otwarcia ? :red:


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
04/03/2009 11:20 pm  

Do 2010 (styczeń chyba?) i 3-4 w lodówce.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
05/03/2009 3:49 pm  

my trzymamy w lodówce do 6 dni. Jak na mój gust nic się nie dzieję po przekroczeniu tych 4dni podanych na opakowaniu. Choć zapewne najzdrowsze jest świeże


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
05/03/2009 4:49 pm  

No tak ale ja się pytam dlatego, bo chciałbym wiedzieć czy to mleko ma taki długi termin przydatności do spożycia bo jest czymś zakonserwowane. Ale i tak wydaje mi się, że jest trwalsze od zwierzęcego 😎


OdpowiedzCytat
Strona 7 / 15 Wstecz Następny
  
Praca