Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

jak sie rozpoznac i zamanifestowac ze jestesmy wege  

Strona 5 / 6 Wstecz Następny
ozzi_93
bywalec

😀 :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 2:37 am
Stanisław
weteran forum

Wracam do poprzedniego wyglądu bo ta zielona czapeczka nie pasuje na głowę mojego kotka. :red:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 2:54 am
Ridareta
bywalec

Eh, a ja tego nie widziałam 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 3:40 am
Stanisław
weteran forum

Mój kotek z zieloną czapeczką Ozzi został mi w komputerze także wysyłam Ci Ridareto zdjęcie przez GG. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 3:54 am
adamrozew
stały bywalec

Koledzy i Kolezanki
Trzymajmy się tematu.
A propo znaku przesyłam link, warto zajrzeć
http://www.v-label.info/pl/home/info.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2008 1:10 pm
rotek_
początkujący

pomysł ciekawy

niestety na forum bywam rzadko, czy jeśli było by coś ustalone ktoś mógłby mi dac znać na maila schronisko-uciechow@31.pl
p.s. tak dla ciekawostki 😉 w "moim" schronisku spośród trzech osób dwoje to Vege 🙂 no prawie ....justyna jest weganką

www.uciechow.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2008 12:15 am
Andros
bywalec

zmieniłem sobie ciut kolorystycznie V-label, wyszło mi coś takiego
napisałem do jednego gościa z allegro i zrobienie takiej naszywki o średnicy 6cm to koszt 8zł, poszukam jeszcze może taniej znajdę, ale zrobię sobie kilka sztuk tego

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2008 10:45 pm
Stanisław
weteran forum

Mnie nie podoba sie czarne tlo na ktorej jest V z liścia. Lepiej liść wyglądał by na niebieskim a może żółtym tle 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2008 12:42 am
Patrice
bywalec

a według mnie czarne tło fajnie wyglada , nie wiem Stanisławie czy z niebieskim to by się nie gryzło , ale z zółtym to hmm prawie jak barwy Brazylii 😉 albo jajecznica ze szcypiorkiem 😀 ale to tylko moja opinia, ogolnie pomysł suuper

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2008 3:01 am
Andros
bywalec

kolory dobrałem pod siebie ponieważ nosze dużo khaki i czarnego i planuje sobie kupić khaki torbę więc będzie się ładnie komponowało 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2008 3:10 am
Odmieniec
świeżaczek

[url] [/url] Pozwolę sobie zaprezentować coś takiego 🙂
Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2008 12:04 am
Stanisław
weteran forum

Zbyt proste. Brak fantazji w tym logo. No i ten czerwony kolor jak na byka ! 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2008 12:51 am
vegesmile
bywalec

Mnie się podoba to co Andros przesłał oraz wcześniejsza propozycja zielonego listka z napisem 'Vege' albo po prostu literką 'V' 😛 Wg mnie wybór powinien być duży, aby znaczek nie tylko był dostępny w postaci naszywki lub tzw 'kapsla'... 🙂 Wiek i gusta wegetarian i wegan są bardzo zróżnicowane, a im większy wybór tym więcej osób na to poleci 😎 Niech to będzie cała seria z jednym logo: naszywki, kapsle, broszki, wstążki, bransoletki (te tak popularne w ostatnich latach), zawieszki do naszyjnika lub na komórkę, a nawet spinki do krawata! 😀 Wege nie są nudni, pokażmy im vege-wyobraźnię! 😛
Tylko kurde... niech ktoś to wreszcie zrobi :rotfl:

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2008 1:21 am
tofi
 tofi
świeżaczek

czy np bransoletka zielona zla by byla??teraz sa chyba modne takie gumowe w roznych barwach i chyba nawet niektore barwy cos onaczaja.(czyt kiedys ze dziewczyny pro-ana uzywaja czerwonej jako tajnego znaku rozpoznawczego)to moze my bysmy zielona nosili.prosta rzecz,pasowala by kazdemu i do wszystkiego.wypatrzysz taka na czyims reku i wiesz juz o co chodzi:)

pozdro.

[edytowane 16/9/2008 przez tofi]

tofi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2008 3:49 am
Bellis_perennis
Famed Member

czy np bransoletka zielona zla by byla?

No ja nie wiem... TOZ sprzedaje takie z napisem "przyjaciel zwierząt", osobom które go wspomogą finansowo. Mogłaby być zielona z jakimś symbolem. Z tym V o którym była wcześniej mowa.
Logo Androsa mi się podoba.

[edytowane 17/9/2008 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2008 1:25 pm
Strona 5 / 6 Wstecz Następny
  
Praca