Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 61 / 240 Wstecz Następny
krysia
bywalec

Ktosiek! ,Ensifer! ciesze się z Waszego szczęścia i życzę wam zeby już tak zostało 🙂 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/11/2008 11:22 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Udało mi się znaleźć nowy dom dla samotnego szczuraska z gabinetu biologicznego 🙂 Oj jutra nareszcie będzie mógł żyć w warunkach, na jakie zasługuje 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/11/2008 11:39 pm
Catinahat
bywalec

Czuję się prawdziwie i nieuleczalnie zakochana
I to uczucie, kiedy ON mówi "kocham cię", jest nieporównywalne z niczym

Yeah... mam dziewczyne!

Listopad miesiącem miłośći !

Ależ się romantycznie zrobiło w weselniku 🙂 Wszystkiego najlepszego wszystkim zakochanym z okazjii pierwszego dnia po Święcie Niepodległości 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2008 3:10 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

"listopad miesiącem miłości"- POPIERAM. Zakochałam się wczoraj znowu(wciąż w tym samym człowieku) 😉 😉 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2008 6:29 pm
badba
bywalec

a ja cieszę sie z totalnego wypoczynku.. aż dwa tygodnie spóźninych wakacji .. i to bez telefony, komputera tylko ja i przyroda... bosko.... niby juz koniec ale samym wypoczynkiem sie cieszę!

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2008 11:04 pm
velvet
bywalec

Zapisałam się na prawo jazdy! Wreszcie! 🙂

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/11/2008 12:57 pm
Ktosiek
stały bywalec

SMAKOWAŁO MU !!!!!
Już nigdy więcej nie usłyszę jakie to wege jedzenie jest niedobre i że nie można zrobić lasagne bez mięsa.
Mój chłopak powiedział, że dobrze gotuję 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/11/2008 8:54 pm
Fatty
weteran forum

Zapisałam się na prawo jazdy! Wreszcie! 🙂

super, a miałaś już wcześniej jakąś wprawę czy pierwszy raz za kółkiem siądziesz?

Ja się muszę zmobilizować aby wyjezdzić te ostatki godzin i na egzamin się umówić- na razie jeżdżenie mi się nie podoba, niemniej mam nadzieję,że jak w końcu pozbędę się gderającego instruktora pozbędę się tej antypatii 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2008 12:08 am
Filomena
bywalec

Cieszę się bardzo bo to pierwszy listopad od kilku lat bez depresji...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2008 1:02 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Cieszę więc razem z Tobą Filomeno 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2008 1:05 am
Filomena
bywalec

Dzieki

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2008 1:12 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

W sobotę byłam gościem weselnym na którym podano specjalnie dla mnie jako jedynej wegetarianki kilka potraw wegetariańskich 😀
Państwo Młodzi mieli trochę zachodu , gdyż restauracja w której odbywało się przyjęcie nie podjęła się takowych przygotować . Zamówili w innej i przywieźli. :thumbsup:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2008 1:35 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

wspaniałych masz znajomych Ayno 🙂

mam od kilku dni hula-hop - taaakie ogromne z kuleczkami od strony wewnęrznej, które masują (czytaj: powodują taki ból brzucha i bioder jakby ktoś Cię skopał)- walczę z niejędrnym brzuchem 😉 😉 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2008 3:18 pm
Loara
forumowicz

kupiłam sobie łyżwy 😀
dzisiaj je wypróbowałam, sprawdziły się rewelacyjnie, szczególnie przy jeździe do tyłu, której dopiero się uczę 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2008 10:44 pm
xxl
 xxl
weteran forum

W moim miasteczku otwarto niedawno lodowisko. Wybrałam się tam dwa piątki temu z klasiakami i mi również świetnie szła jazda do tyłu... prosto na tyłek :p Do dziś mnie boli kość ogonowa i nadgarstek. Więcej tam nie pójdę, mimo że szykuje się kolejny klasowy wypad... Gratuluję wszystkim, którzy potrafią jeździć na łyżwach 🙂 Podziwiam.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2008 11:11 pm
Strona 61 / 240 Wstecz Następny
  
Praca