Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 78 / 240 Wstecz Następny
Rodenderone
forumowicz

Ja, jak już mówiłam mam harmonijkę. Mam jeszcze strasznie jazgotliwego yorka, jakby ktoś chciał 😛 Umiem też coś pobrzdąkać na keybordzie i gitarze i gwizduję na fleciku. Kiedyś też trąbiłam na trąbce, ale zaprzestalam tego.

Fasolencjo, ja rozumiem że wspaniale śpiewasz SŻP (sprośne żeglarskie piosenki 😛 ) ale to była tylko propozycja. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 1:04 am
Dyzio
stały bywalec

Ja obstawiam klawisze ale przydałby się ktoś grający na perkusji bo bez rytmu to będzie cienko 🙁
[img] [/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 1:09 am
czapla_666
bywalec

Dyziu, czy rytm i tylko rytm ci wystarczy?:>

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 1:11 am
Dyzio
stały bywalec

A masz Czaplo na myśli jakiegoś bębnistę ? 😮
[img] [/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 1:28 am
adamrozew
stały bywalec

Droga załogo i Kapitanie
Jest problem !! Co z prowiantem, przeciez ryb nie bedziemy łowić !!!!!!!!!!!!!!. A jesc cos musimy!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 2:25 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Trzeba zabrać lodówkę na pasztety sojowe i warzywa w puszce 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 9:52 am
Rodenderone
forumowicz

Można też zabrać jakąś doniczke, na świeże warzywa 😛 (mogę się podjąć hodowania tejże roślinki) 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 10:40 am
Sagamore
stały bywalec

widzę, że z tego tematu robi się już prawdziwy serial ( a zaczęło się tak niewinnie)
proponuję nazwę " Na wspólnej... tratwie" 😉

i faktycznie robi się tłoczno, wypadałoby pomyśleć o jakiejś próbie generalnej na płytkim jeziorku - od razu zastrzegam, że jako sternik nie biorę nikogo na barana 😡

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 12:27 pm
Dyzio
stały bywalec

Droga załogo i Kapitanie
Jest problem !! Co z prowiantem, przeciez ryb nie bedziemy łowić !!!!!!!!!!!!!!. A jesc cos musimy!

Może zaprosimy na tratwę Jędrusia. Będzie nam kiełkował nasiona :red:
[img] [/img]
Sagamore pewnie chodzi Ci o to, czy jak wszyscy wejdą na tratwę to ona nie zatonie ? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 1:30 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Najlepsze życzenia dla Jagi z okazji urodzin :present: 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 1:32 pm
Dyzio
stały bywalec

Jago [img] [/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 2:02 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Mnóstwo (trafionych!) :present: i gwiazdki z nieba 😀 No i spełnienia przynajmniej jednego marzenia do czasu następnych urodzin :drink:

Sagamore: i bardzo dobrze! Niech z weselnika zrobi się serial, musimy przebić marudnik! 🙂

[edytowane 19/3/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 2:40 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

ach...Lily rozszyfrowałaś mnie 😉 Dziękuje Wam:* Mój sprawiony samej sobie prezent czeka na mnie na poczcie (chyba,że to jakaś inna przesyłka)-koszulka Euridice 🙂 poza tym dostałam karnet na aerobic w wodzie!!!!! może wreszcie będę się mieścić w swoje ubrania 😉

co do prowiantu na wyprawę to proponuję hodowanie warzyw w dużych doniczkach: 2 lata temu mieliśmy nawet rzodkiewkę doniczkową-bardzo smaczna była.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 4:05 pm
Bellis_perennis
Famed Member

[b] Stooo laaat, stooo laaaat dla Jagi!!![/b] :present:

[b]Rodenderone [/b] możesz płynąć 🙂 będziesz grać z [b]Czapla666[/b] w zespole. Dodatkowo będziecie hodować co się da w doniczkach. Ja zamawiam pomidory. Bez nich nie można normalnie funkcjonować 🙂
[b] Fasolencja[/b] będzie solistką 🙂 toż to indywidualistka 😛 sprośności mam nadzieję, że będą niezwykle oryginalne 😛
W kiełkowanie wrobimy [b]Adama[/b] może też [b] Jędruś[/b] się zgodzi 🙂
[b]Segamore[/b] jako sternik bierzesz na siebie ogromną odpowiedzialność bo tak się składa, że kapitan nie potrafi pływać 😀 Na wspólnej tratwie będzie sławniejsze od mody na sukces!
Tak myślę, że będziemy mieć luksusową tratwę. Solarium i peeling za darmo!

Co Ty będziesz robiła w tym lesie ?

Będę patrzeć jak żubr występuje 😀

[edytowane 19/3/2009 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 4:40 pm
Rodenderone
forumowicz

Wymyśliłam piosnkę urodzinową dla Jagi:
W dniu urodzin naszej Jagi,
my wszyscy wege kochani,
składamy najlepsze życzonka:
Miej w życiu dużo słonka!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 5:41 pm
Strona 78 / 240 Wstecz Następny
  
Praca