Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 82 / 240 Wstecz Następny
Ayna
 Ayna
forumowy expert

[b] Ayna[/b] czyżbyś go znała? Facet ma niebywałe szczęście mieszkać w tak wspaniałym miejscu... Ja JUŻ chcę tam być!!! 😀

Nie no skądże tylko z tv lub gazety. Kiedyś czytałam trochę jego bloga a ostatnio był o nim reportaż w"kulisach sławy "w Uwadze.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2009 3:49 am
Loara
forumowicz

bardzo banalny powód do radości- od dłuższego czasu miałam problem z zalogowaniem sie na wegetarianie.pl i w końcu się udało :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2009 2:15 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Nareszcie wiosna, nareszcie ciepło!! 🙂 A w piątek jadę z kumpelą kupić moje upatrzone trampki do Katowic ^^ Mam co prawda też powód do wpisania się w marudniku i nie wiem co robić ale nie wpiszę. Będę się koncentrować na tym co fajne, jak zwykle zresztą ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2009 1:59 pm
Lily
 Lily
Famed Member

I urodziny JankeSa dziś są - najlepsze życzenia 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2009 3:34 pm
Dyzio
stały bywalec

JankeS wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :red:
[img] [/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2009 4:53 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

To Wy macie z Jadzia prawie razem 😀 Dołączam się do życzeń :present:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2009 6:08 pm

W takim razie ja też się dołączam - Wszystkiego naj! 🙂

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2009 7:09 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

masz rację Loviiso-Janusz ma urodziny 13 dni po moich, tzn. że przez 13 dni góruje nade mną młodością 😉 właśnie czekam na J. i na konsumpcję ciacha 😛 to ciacho to w sumie mały powód do radości- wegański seromakowiec Ani D. z wegedzieciaka- palce lizać 😛
A poza tym WIOSNA, WIOSNA 😎 opalałam się przed chwilą w krótkich spodenkach i t-shircie 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2009 8:34 pm
xGetBoredx
bywalec

Również dołączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego solenizantowi i wkrótce solenizantce.

Piękna dziś pogoda, zaraz po szkole chwilę wyrwałem się z domu żeby poużywać tych 13*C. Szkoda, że musiałem na 3h iść na angielski, mógłbym w bardziej interesujący sposób wykorzystać ten czas ;>

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2009 11:28 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Dołączam się do życzeń dla JankeSa :present: to nie jest żart 😛 fajnie jest mieć urodziny w prima aprilis 😀

W sumie mam masę powodów do narzekania ale nie dam się! mamy WIOSNĘ!!!! 🙂 🙂 🙂

[b]Czapla666 [/b] ja też jestem z Wielkopolski... 🙄

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2009 11:37 pm
JankeS
bywalec

Jejku, jakie to miłe, że tyle osób o mnie jeszcze pamięta 😛 Pięknie dziękuję za wszystkie życzenia i za tort od Dyzia 🙂

Dziś przez 3 godziny 'świętowaliśmy' ze znajomymi prima aprilis, było tak ciepło, że siedzieliśmy na ławkach, w pełnym słońcu i cieszyliśmy się wszechogarniającą wiosną 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2009 1:43 am
xGetBoredx
bywalec

Przepiękna pogoda - DESKA DESKA DESKA.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2009 7:24 pm
rubia
forumowy expert

Spóźnione, ale jak najbardziej szczere życzenia dla Jankesa! :present:
Mam teraz taki smutny czas, ale spędziłam cudowny weekend, który naładował mi akumulatory na długo, długo...I nareszcie wzięłam się za swój rozwój zawodowy- okazuje się, że można robić postęp, nawet jeśli trzeba równocześnie być całodobową pielęgniarką 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2009 11:16 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

No, przynajmniej jedna wesoła rzecz dla odmiany... jutro w południe będę w Silesii z moją kumpelą, jadę kupić sobie trampole 🙂 To będzie fajny dzień ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2009 11:33 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Spotykam się jutro z Loviisą 😉

chciałam się z Wami podzielić moją radością, a właściwie początkiem procesu na który bardzo długo czekałam: moja Mama zaczęła akceptować wege. Ale nie w sensie, że mi "nie truje" na temat tego, że jak stracę zdrowie to wtedy się nawrócę albo, że nie patrzy krzywo na moje dania itd. Mam na myśli "akceptację rozumną": Mama zaczęła zauważać, że odrzucenie mięsa i nabiału (wszelkie wojny domowe były właśnie o ten nabiał) nie jest złem koniecznym, które da się przeżyć, ale może to być mądra i zdrowa alternatywa w żywieniu.

Niestety proces "rozumnej akceptacji" nie ma nic wspólnego z wysłuchaniem moich racji, czy też czytaniem artykułów, które jej "podkładałam". Moja dalsza ciocia miała raka i właśnie jedną z rzeczy, którą zmieniła w czasie walki z nowotworem była dieta: odrzucenie mięsa, nabiał w małej ilości (tylko jogurt i biały ser), duuużo kaszy jaglanej, mielone ziarna lnu, soki z sokowirówki, zero pszennej mąki, strączki itd itp. Dziś jest na etapie prawie wygranej walki: wyniki coraz lepsze, wróciła do pracy itd W związku z chorobą innej osoby w rodzinie moja Mum zaczęła trochę więcej czytać o diecie, która pomaga w profilaktyce raka i... teraz słyszę "a wiesz ona je tak jak Ty"- i w jej głosie słyszę dumę a nie wątpliwości co do tego jak długo jeszcze pożyje jej córka.
Oczywiście jej akceptacja nie jest jeszcze całkowita, ale teraz przynajmniej nauczyła się mnie słuchać... a to jest dla mnie bardzo ważne 🙂

[edytowane 4/4/2009 przez JAGA]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/04/2009 3:56 pm
Strona 82 / 240 Wstecz Następny
  
Praca