Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 268 / 286 Wstecz Następny

Gdyby zdrowe jedzenie wystarczyło do zdrowia to byśmy zdrowi byli.
Konowały też się czasem na coś przydają.
Po-zdrowionka
🙂

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2014 5:41 pm
alternative
stały bywalec

ja na szczeście z tych co to tylko przeziębiają się max 2 razy w roku, po 3-4dniach mija. hartuje się, wychodzę z psem na dwór późnym wieczorem w piżamie :P.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2014 12:19 am
Fatty
weteran forum

Sama sobie winna jestem bo zachowałam się jak trąba - zamiast w domu siedzieć, to do pracy łaziłam :/ Już mi lepiej było i nawrót z nawiązką, wygląda na to, że wychodząc z jednej infekcji zapodałam sobie następną- a pracuje w sklepie, mam od kogo załapać .

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2014 7:05 pm

U mnie dokładnie ten sam schemat. W zeszłym tygodniu, po półtora tygodnia zwolnienia, stwierdziłam że przecież jestem już zdrowa i nie ma co w domu siedzieć. Jak polazłam od czwartku do pracy, to we wtorek (też w pracy) 39,4 gorączki mnie z nóg zwaliło. Teraz następny antybiotyk i już nie ma zmiłuj: 10 dni siedzenia w domu 🙁 😡

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2014 12:19 am
cienkun
rada starszych

Ja dzięki Bogu nie choruję już od kilku lat. Najwyżej wda mi się jakaś infekcja kilkudniowa (na ogół zatoki), ale radzę sobie z nią po swojemu.
Myślę, że jakąś rolę w tym odegrało mimowolne hartowanie organizmu podczas zimowych kąpieli, oraz sauna.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2014 1:19 am
Samanya
bywalec

Włączyłam kompa ze zgryzoty, bo jakieś psy tak chamsko szczekają, że nie mogę zasnąć...
🙁
Chrapanie współlokatorki też nie koi uszu 🙂
Co za noc

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/11/2014 4:16 am
Fatty
weteran forum

Bliski mi pies, którego znałam od szczenięcia... powiesił się.

Ja wiedziałam, że takie wypadki się zdarzają, np.jak uwiązany pies przeskoczy ogrodzenie... a on po prostu chciał się z obroży wysunąć, jak to wiele razy wcześniej robił... przy tej próbie samodzielnego uwolnienia się coś poszło nie tak i sie zadzierzgnął 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/11/2014 7:46 pm
Eliza_
początkujący

Przykro mi Fatty z powodu pieska 🙁 Znajomy miał podobny przypadek, tyle że jego psiak na szczęście przeżył. Zostawił go na smyczy pod sklepem, ale ten musiał się czegoś przestraszyć, czy pobiec za czymś. Okazało się że maluch uszkodził sobie kręgi szyjne (?) i musiał nosić kołnierz ortopedyczny :/ Od tej pory moje psy chodzą w szelkach.

Ja z kolei ponarzekam sobie na to, że nie mogę wziąć się porządnie do roboty. Odkładam wszystko na ostatnią chwilę a potem dostaję po dupie. Aaaaach, okropne 😡
No i zimno jest.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2014 6:13 pm
cienkun
rada starszych

Pierwszy raz w życiu, wolałbym spędzać święta w szpitalu psychiatrycznym.
Tylko żeby mieli opcję wyżywienia wege...
Moja rodzina to psychopaci.
Dziękuję za uwagę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2014 7:06 pm
marekpapro
bywalec

Cienkun z grubej rury walnąłeś. Powód duży musiał być. m:(

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2014 12:16 am
aniss
bywalec

Sezon na masowe mordy oficjalnie rozpoczęty!
"...i znów kolejny milion zginie w imię pustych słów." - Hunter

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2014 10:30 pm
cienkun
rada starszych

No to dołączam do Fatty i grona kontuzjowanych. Dziś miałem problem żeby wstać z łóżka, po wczorajszej jodze. Zrobiłem sobie ała w kolano. Ja to w ogóle jestem chodzącą kontuzją...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2014 10:04 am
Fatty
weteran forum

Sport to zdrowie? 😛 😉 Nie no, moja kontuzja to akurat pracowa.

Ja sobie pomarudzę bo wczoraj byłam na plotach przy piwku... a że z alkoholem do czynienia miewam rzadko do czynienia, to mnie troszkę zmiotło... 😉 Dobrze, że do domu blisko.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2014 10:12 am
xxl
 xxl
weteran forum

A ja marudzę na dzisiejszą trollownię. Jakiś ciołek myśli, że jak zasyfi forum, to obali wegetarianizm, a tak naprawdę zawraca dupę wyłącznie dwóm osobom - Adminowi i moderatorowi, którzy w przeciwieństwie do niego mają coś więcej w życiu niż siedzenie cały dzień przed kompem. Nam mamunia obiadków do pokoju nie przynosi. Get a life.

[edytowane 22/12/2014 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2014 7:22 pm
cienkun
rada starszych

Macie tylko 2 osoby do obsługi forum? (bo ja się nie wyznaję kto tu jest kto)
Trol przyszedł napisać, że "mienso" jest pyszne, a koza i kurczak, pies i szop, to dla niego to samo. 😀 Czad.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2014 7:46 pm
Strona 268 / 286 Wstecz Następny
  
Praca