Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 65 / 286 Wstecz Następny
badba
bywalec

na wirusy komputerowe które atakują znienacka nie masz siły... ja miałam wszystko na dysku zapisane a i tak wirus mi wszystko zeżarł... dramat...

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2008 5:15 pm
Stanisław
weteran forum

To nie masz zainstalowanego w komputerze programu antywirusowego? To jest bardzo ważne jak masz połączenie z internetem.
A tak poza tematem to mam świetny filmik jak się rozmnażają w kompie wirusy. :rotfl:
Jak mi podasz adres mailowy to Ci go wyślę.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2008 7:05 pm
badba
bywalec

mam i to najlepszy... ale trojany to paskudne wirusy... e mail przesyłam co na priva... z góry dziekuję.... 🙂

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2008 8:47 pm
Stanisław
weteran forum

Wczoraj wieczorem odnawiałem swoją wiekową, zażółconą wannę białym lakierem w aerozolu. Dzisiaj obudzilem się z bólem głowy i złym samopoczuciem. Chyba za bardzo nawdychałem się oparów z aerozolu i dzisiaj jestem podtruty. Zobaczymy, może jakoś przeżyję 🙁 :calim:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2008 3:02 pm
KajaLe
forumowicz

jestem smutna, jestem zła, wszystko mnie wkurza, chce mi się płakać
lato się kończy, zaczyna się moja jesienna depresja
smutek i żal
tęsknota straszna za słońcem, ciepłem i ukochanym

Kaja

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2008 3:15 pm
rubia
forumowy expert

🙁 Jutro, jeśli tylko zdam egzamin i mnie nie wywalą z uczelni (dzisiejszą noc mam z głowy) to lecę po furę jedzenia i zacznę się opychać 🙁

[edytowane 16/9/2008 przez Loviisa-chan]

Loviisa, jak przystało na czarownicę spróbuję zaczarować Twój egzamin, żeby wszystko się powiodło 😉 Liczę też na wsparcie w czarach innych wiedźm z tego forum. Będzie dobrze 😉 . Czekam jutro na Twoją wiadomość w weselniku 🙂
Fasolko, za Ciebie też trzymam kciuki, choć to jeszcze sporo czasu 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2008 11:54 pm
Stanisław
weteran forum

Jesteś czarownicą ??? :scared:
Nic o tym nie pisałaś 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2008 12:11 am
rubia
forumowy expert

Owszem! Nawet jestem z tego dumna 😉 Ale bez obaw, próbuję czarować tylko w słusznych sprawach 🙂
Poza tym, nie chcę Cię straszyć, Stanisławie, ale na tym forum aż się roi od czarownic 😉 😛

[edytowane 16/9/2008 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2008 12:20 am
Stanisław
weteran forum

O kurcze ! 😮
To pewnie któraś z Was była ostatnio u mnie w nocy z soboty na niedzielę. Miałem bardzo realistyczny sen. Tym razem mówię poważnie 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2008 12:27 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

mam nadzieję, że sen nie był az tak straszny, że nadaje się do wpisu w marudniku? 😉
przeziębiona jestem i nie mogę się wyspać od kilku dni 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2008 11:46 am
Stanisław
weteran forum

Ten sen był przyjemny, dosyć silny emocjonalnie dlatego go dobrze zapamiętałem ale nie nadaje się do opowiedzenia na forum ze względu na zbyt osobiste szczegóły. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2008 2:15 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

ehhehe a ja mialam sen ;p ze zaatakowaly mole cala lazienke i kuchnie tyle ze one byly z kosmosu tak zwane "ufo" i sie balismy wejść do kuchni i lazienki dopiero tata musial wszystko spryskac ale sam sie bal :rotfl: :rotfl: :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2008 2:41 pm
verufer
bywalec

I know what I'm really like...
I'm bleeding...
I don't mind...

That was very foolish of me
I can do nothing now

Light shines in the darkness
I don't wanna go
Wish I could turn back time
Oh my Guardian Angel
Take me away from here
I think I'm ready now
But still can't make up my mind

Memories of yesterday
Hopes left behind
I have to fade away now
There's no other way out

The curtain falls...

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2008 2:55 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Po marudzę... A co mi tam! Jutro mam egzamin z biochemii i NIC nie umiem... Jeśli będą te same pytania co na pierwszym terminie to luz ale jak da inne... Warunek na bank 🙁 nie mam głowy do nauki a już na pewno nie do siedzenia nad szlakami metabolicznymi 🙁
Verufer ładny wiersz. Smutny ale ładny.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2008 12:58 am
rubia
forumowy expert

Mam zapchany nos, przytkane uszy, kamienie w głowie, gorączkę i dreszcze- czyli: przeziębiłam się. Biorę jakieś leki, ale rękami i nogami bronię się przed syropem- toż to sam cukier, fuuuj! :casstet:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2008 2:21 am
Strona 65 / 286 Wstecz Następny
  
Praca