Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

papierosy  

Strona 6 / 14 Wstecz Następny
Asia
 Asia
bywalec

I ja tez nie palę, bo po co...?? tylko śmierdzi to okropnie i szkodzi.Raz tylko spróbowałam(bo chciałam się przekonać jak to jest "miec peta w gębie") i od razu wybuchłam kaszlem ,a więc nawet nie umiałbym palić:P ,a poza tym to nie chcę!!!
Pozdro:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2006 12:57 am
Fatty
weteran forum

Palę...się do żarcia, bo jedzenie jest czynnością której mogę bić pokłony.

Papierosów nie palę, jedynie jako 15 albo 16 letnie dziewczę, w jedne wakacje kopciłam jak smok, bo wtedy istna palemka na punkcie chorobliwego odchudzania szczerze mi odbijała, a po papierosie miałam taki niesmak w buzi,że jeść mi się odechciewało.
Nigdy więcej - i papierosów, i takiego "odchudzania".

Do dymu papierosowego niby jestem przyzwyczajona- mój ojciec pali zawsze i wszędzie, tak więc sesyjkę palenia biernego mam zafundowaną przy niemal każdym śniadaniu,obiedzie etc. Niby, bo jeśli wyczuję papierosy od kumpla to jeżę się i owa woń przeszkadza mi strasznie.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2006 1:01 am
Wiejka
stały bywalec

PS Wiejka już Ci się znudziło pisanie do mnie, czy nie możesz się do tego zebrać? 🙂

przepraszam, ale to ja wysłałam ostatniego maila i odp.nie dostałam..:P...

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2006 11:40 pm
joasiotek
bywalec

Oo...widę, ze nasza koleżanka zostałą wydalona z 4um..:P

która koleżanka?

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2006 12:26 am
Wiejka
stały bywalec

Pomieszało mi sie..:P..Mówiłam, ze mi sie internet psuje:p....

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2006 12:34 am
Surri
bywalec

Paliłam przez całe 4 lata liceum.
Rzuciłam z dnia na dzien gdy dowiedziałam sie, że papierosy są testowane na zwierzakach 😡 okropnośc.
jakby bez tego sie ludzie na sobie nie przekonali, ze papierosy jednak szkodza....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2007 6:53 pm
Surri
bywalec

No i tak dla uscislenia mojej poprzedniej wypowiedzi: nie pale juz ponad 3 lata, na poczatku bylo mi bardzo ciężko, ale na szczeście jestem uparta.
Tak więc wszystkim rzucajacym życze powodzenia i wierzcie mi- da sie z ty skończyć 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2007 6:57 pm
waszakicia
stały bywalec

Ja ostatnio pale coraz częsciej...
a miałam przestać..:/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2007 11:12 pm
aniusia
bywalec

jeju:/ ja palilam ok 3 lat a przestalam bo zaczelam sie bac konsekwencji (chorob, dolegliwosci) palenia papierosow zaczelam tez czuc sie tak sobie tzn bole glowy itd.

Strasznie sie ciesze ze przestalam palic i zycze wszystkim zeby udalo im sie wyjsc z tego okropnego nalogu:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2007 12:18 am
plateau
forumowicz

A ja palę (teoretycznie) okazyjnie, ale zdarza mi się wyjść samej zapalić. Coraz częściej mi się to zdarza...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2007 1:06 am

Nienawidze papierosów. Zapaliłam kiedyś , jak kazdy z ciekawosci. Kilka razy nawet. Ohyda, smierdzi strasznie, raz wypaliłam 2 fajki - najpierw jedna, a za godzine drugą- myslałam, ze głowa mi peknie. Trucie siebie jest moim zdaniem aktem braku własnej i silnej woli, choć moze i dla niektórych jest przyjemne. Boli mnie, ze moi rodzice niszczą sobie zdrowie i skracają zycie. Jesli któres z nich bedzie miało bardzo powazny problem z powodu papierosów- odzwyczaje ich. Jest tylko jeden mozliwy sposób. Oni nie dopuszcza, zebym paliła kiedykolwiek. Ale bede, mimo, ze sie chyba porzygam. I przestane, jesli rzuca. Ale egoistycznie (?! =\\) zrobie tak, dopiero JEZELI zachoruja. Teraz bym nie mogła, jestem bardzo przeciwna tej uzywce.

koskaan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2007 1:29 am
elis99
bywalec

Ja sobie podpalałam jak byłam młodsza .. bo to było fajne , zabronione ..teraz mam to gdzieś i w ogóle mnie nie ciągnie ,a poza tym mam astme ..

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2007 1:40 am
elhija
rozmówca

popalałam, aż podpaliłam sobie rękaw a moja Mama wmusiła we mnie całą paczkę Mocnych. Dobry sposób. Ukłony dla Mamusi. A teraz jestem sobie niepaląca. xxx

...poi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2007 4:37 am
tru
 tru
stały bywalec

ja palę tylko komitety 😎
papierosy - jedna z wielu ludzkich bezsensownych głupot
jak mieliśmy z kumplami te 7-8 lat to kopciliśmy popularesy (tf) chowając sie na dachu szopki albo w rurach na budowie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2007 4:30 pm
braad
stały bywalec

oczywiscie, ze nie pale, maja kolezanka wege pali i nie da sie jej oduczyc

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2007 4:44 pm
Strona 6 / 14 Wstecz Następny
  
Praca