Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Rowerek!  

Strona 5 / 9 Wstecz Następny
tru
 tru
stały bywalec

Jestes wspaniała.

Tru to facet :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Moja wewnętrzna kobieta jest wspaniała 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2011 8:56 pm
bułek
forumowy expert

Bydzia to moje miasto rodzinne 🙂 Zjeździłem wszystko w promieniu 60-80km. Zostało mi chyba tylko Gniezno, które mam zamiar podbić w przyszłym tygodniu 😎

To się ustawimy na wege-bikowe spotkanie któregoś maja.

Zawsze chciałem mieć dwa rowery. Myślałem nawet nad kupnem szosówki. Ale po tych drogach nie da się jeździć. Bardzo cenię sobie moje szerokie opony 🙂

Możesz zbudować sobie rower turystyczny np. na starych ramach szosowych i włożyć tam opony trekkingowe (nawet będę miał na sprzedaż dwie takie ładne i niewiele jeżdżone :P).

Moim marzeniem jest jeszcze rower poziomy:
http://alternatywa.istore.pl/pl,product,232437,kmx,viper.html

Ale raz, że bym się zabił (ponad 100km/h to jeździ!), a dwa, że za szerokie to i ciężko manewrować.

Poziomki są zajedwabiste. Też chciałbym mieć, lecz ich cena jest zaporowa i wymagają miejsca na przechowywanie. Niestety mieszkam w bloku i taki jak zapodajesz w linku nie zmieściłby mi się nigdzie. Są jeszcze poziomki na 2 kołach, ale też odpadają. Poszukaj sobie w necie "how to" jak zrobić rower poziomy na ramie damce lub "fullu". Małym kosztem można przerobić tak rower i mieć "poziomkę".

Żeby rozbujać taki rower do 100 trzeba mieć kapcia, więc nie zginąłbyś. Z górki 100 to można polecieć i zwykłym przy dobrym toczeniu lub wietrze (np. szosówką). Kumpel na prostej jechał 70 dych MTBkiem za autobusem PKS (zero oporów powietrza), to był hardkor, ale takie wrażenia są dla maniaków ;).

[edytowane 19/4/2011 przez bułek]

[edytowane 19/4/2011 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2011 9:14 pm
cienkun
rada starszych

Dzięki Bułek. Nawet nie wiedziałem że są takie przejsciówki.

. Myślałem nawet nad kupnem szosówki. Ale po tych drogach nie da się jeździć. Bardzo cenię sobie moje szerokie opony

Ja jeżdżę na oponach Schwalbe CX 26/1,35" i nie narzekam. A szosóweczkę to bym chciał, ale tylko stalówkę, bo ja w ogóle nie trawię alu. Np. stare Bianchi albo Peugeot na rurach Columbus. 😛 Ale mi się nie opłaca zbierać na nowy rower, bo za mało jeżdżę.

[edytowane 19/4/2011 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2011 12:11 am
tru
 tru
stały bywalec

Właśnie wracam z pierwszej rozgrzewkowej wycieczki w tym roku :hiya:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2011 12:20 am
eRZet
weteran forum

Chyba nie stanie się nic złego jeśli się pochwalę? 😛 😛 😛
Warszawa-Bydgoszcz, czas 9h50min, avs 26,4km/h (straciłem w miastach, na trasie miałem 28-30km/h).
Wbrew pozorom jest fajna trasa, najpierw przez wioski, pola i zagajniki, potem wzdłuż Wisły, potem są lasy, z małą przerwą między Włocławkiem i Toruniem, gdzie budują autostradę i jest syf.

Ogólnie się cieszę, ale jestem przerażony, bo sezon letni dopiero się zaczął i pewnie jeszcze dużo głupich pomysłów przyjdzie mi do głowy 😛

EDIT:

Się pochwalę, bo komu jak nie wam 😛
Warszawa-Wyszków (62km) - avs 28,5 km/h 🙂
Niestety, z powrotem było gorzej, bo zaczęło lać.

[edytowane 30/7/2011 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2011 2:59 am
cienkun
rada starszych

hej ludzie, gdzie jeszcze można dostać w miarę porządną piastę pod kasetę 7, 32 otwory?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2012 6:30 pm
bułek
forumowy expert

taka bedzie dobra?
http://rower-sport.pl/pl/p/Piasta-tylna-NOVATEC-NT-F192-na-2-lozyskach-32-otw.-srebrna/428

Co prawda na 8-9, ale przy 7-rzedowych trzeba dołożyć jakąś podkładkę. Musiałbyś się zapytać czy można kupić.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2012 7:35 pm
cienkun
rada starszych

Hej, super, dzięki :red: Ile czasu ja już szukałem i nie mogłem wyszukać.
edit. Ale jaja! jak się okazuje na każdą piastę 8 można założyć kasetę 7 z odpowiednią podkładką. 😮 Każdego dnia się człowiek czegoś uczy... 😀

[edytowane 10/4/2012 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2012 8:08 pm
bułek
forumowy expert

Mi zajęło to kilka minut.
Sam nie wiedziałem o takich rzeczach. Zawsze coś nowego ;).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2012 10:45 pm
cienkun
rada starszych

Nie potrafię jeździć pomału. Wyjeżdżam relaksacyjnie do lasu na polankę żeby sie poopalać, a po chwili już się nakręcam i jadę coraz szybciej. Nie wiem czemu. 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2012 10:01 pm
bułek
forumowy expert

Ja też tak mam. Jadę wolno jak jestem zmęczony, ktoś tarasuje drogę, nie ma warunków. W innych wypadkach staram się grzać ile fabryka dała ;).

Dzisiaj wykręciłem 115 km do Torunia i z powrotem.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2012 3:38 am
cienkun
rada starszych

Ja roweru używam właściwie tylko po miescie i do lasu. powyżej 30 km za miasto to dla mnie już właściwie science fiction 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2012 9:48 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Dzisiaj wykręciłem 115 km do Torunia i z powrotem.

Wow!!! 😮 A ile czasu Ci to zajęło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2012 10:28 pm
bułek
forumowy expert

W sumie to 6 godzin, ale 15 km po Toruniu jeździliśmy w tempie ślimaczym, bo wycieczka do tego miasta miała na celu wzięcie udziału w Masie Krytycznej.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2012 11:59 pm
eRZet
weteran forum

Po ostatnim 40km marszu z przebitą dętką rezygnuję z rowerowania 😡
A że najbliższy wolny dzień i tak będzie gdzieś w lipcu, więc...

Dzisiaj wykręciłem 115 km do Torunia i z powrotem.

:thumbup:

a którędy jechałeś, przez Solec czy Fordon?

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2012 12:00 am
Strona 5 / 9 Wstecz Następny
  
Praca