Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Sny wegetarianina...  

Strona 6 / 6 Wstecz
  RSS

ozzi_93
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
10/07/2008 9:49 pm  

Pewnie jak każdy wegetarian/wegan miałam koszmar w roli głównej ,,MIĘSO"
Na szczęście to był tylko sen a ja na nie zjadłam zwierząt:)
Gdy się obudziłam to byłam w siódmym niebie...

Sny potrafią płatać figle. Np ja hoduje 2 myszki (siostry). I nie małe zaskoczenie sprawił mi fakt że ta moja hodowla rozrosła się na cały dom :rotfl:


OdpowiedzCytat
Mayka
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 162
18/07/2008 1:37 am  

Jak byłam młodsza, to regularnie śnił mi się "koniec świata". Czasem było pięknie, a czasem tak przerażająco, że przez kilka dni czułam potem niepokój i ból brzucha. Zawsze podczas tych snów zastanawiałam się czy to znowu sen czy to już tak naprawdę.
Poza tym często śniłam, że przed kimś uciekam, a tek naprawdę nie mogę ruszyć nogami, albo chcę krzyczeć, a nie mogę wydobyć głosu. No i jeszcze spadanie z dużych wysokości zakończone obudzeniem się, strachem i waleniem serca.
Miałam też kilka snów, które się potem spełniły.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
18/07/2008 1:41 am  

mi też często śniło się, że spadam z jakiegoś wieżowca albo mostu.. teraz to juz bardzo rzadko, ciekawe co to oznacza


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
18/07/2008 3:15 am  

Podobno to jest Fasolencjo oznaka wychodzenia duszy z ciala fizycznego podczas snu. Spotkalem się w książce na ten temat z takim stwierdzeniem.
Mnie ostatniej nocy śnilo się, że zajadam się ciastkami z kremem. Bardzo mi smakowały i było ich dużo. 😛

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
18/07/2008 3:20 am  

Mi ostatnio śnił się koszmar o ćwiartowaniu człowieka żywcem. Co dziwne, nie oglądałam wcześniej żadnych horrorów ani nic z tych rzeczy. Śnił mi się też Adam Małysz, rozmawiał ze mną, a właściwie on mówił, a ja potakiwałam ze zrozumieniem 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
18/07/2008 3:37 pm  

ja dzisiaj po raz drugi miałem "bezbożny" sen, że chciałem zjeść plasterek salami, fuu już go miałem w ustach i czułem jego smak ale na szczęście odłożyłem 😛


OdpowiedzCytat
Strona 6 / 6 Wstecz
  
Praca