Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 153 / 240 Wstecz Następny
bułek
forumowy expert

Wieczorne kręcenie do Torunia - wyjazd z domu po 18, spotkanie z ekipką o 19, powrót w nocy, w domu o 2:20. Zmachałem się solidnie, jestem niewyspany, ale szczęśliwy :D.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2011 4:40 pm
Fatty
weteran forum

Mój pies celebruje niedziele - bo wszyscy są w domu, może się wyspać bo idzie na spacer jakieś 2 h później niż na codzień, wędruje wtedy po łóżkach i się przytula, widac, że odpowiada mu ten dzień tygodnia...
Dzisiaj pies z racji święta ma "niedziele nr 2" - ta konsternacja na mordzie dziś rano, była bezcenna 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2011 1:22 pm
kazik84
bywalec

Mók kot ma odwrotnie. Jak nie muszę iść do pracy, wstaję później to jest niezadowolony, bo później dostaje śniadanie. Za to w tygodniu, jak słyszy dźwięk budzika to wskakuje mi na łóżko i się łasi, bo wie, że zaraz wstnę i sypnę coś do miski 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2011 3:37 pm
Fatty
weteran forum

Ryba, którą niegdyś kupiłam i prawie wcale nie widywałam(już myślałam, że po niej), wreszcie nabrała odwagi i się pojawiła na widoku - sporo większa, pokochała korzeń, wsuwa glony jak najęta i wydala na potęgę... Zbrojnik niebieski 🙂

[edytowane 18/8/2011 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2011 2:30 am
cienkun
rada starszych

Wróciłem z obozu treningowego. Fajnie było ino wegetarianów było mało, bo tylko 7. Ale i tak było uroczo.

[edytowane 30/8/2011 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2011 4:20 pm
waris
bywalec

nie żebym się chwaliła:P ,ale w tym roku przeszłam samą siebie jeśli chodzi o przetwory!
zrobiłam z 5 różnych owoców dżemy,przecier ogórkowy,pomidory w zalewie,przecier pomidorowy,ogórki kiszone,korniszony, ogórki w zalewie z curry i papryki.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2011 8:56 pm
rubia
forumowy expert

Nowa, wieczorowa kiecka (ale bez przesady, nie musiałam na nią brać kredytu 😉 ) + 5 par nowych kolczyków= szczęśliwa kobieta o zachodzie słońca.

[edytowane 1/9/2011 od rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2011 10:51 pm
Nu91
 Nu91
forumowicz

Oficjalnie zostałam przyjęta na niestacjonarną biotechnologię inżynierską w Opolu:D 😀 😀 czemu nie dzienne? lubię swoją pracę, i nie chcę jej stracić. 🙂

Tylko niestety mam daleko, rawie 250 km:( nie wiem czy dam radę, tak daleko dojeżdżać i pogodzić z pracą, ale jak nie spróbuję to będę żałowała że poddałam się już na starcie:)

[edytowane 2/9/2011 od Nu91]

Przyszła kosmetolog i wielbicielka zioł:)
Kocham i dostaję miłość:) W końcu ona jest najważniejsza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2011 10:53 pm
eRZet
weteran forum

Gratulacje!
Mam podobnie, tylko inny kierunek i inny dystans 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2011 11:18 pm
hipiska
weteran forum

Cały dzień jestem maksymalnie zdołowana, więc może warto wpisać się właśnie w tym temacie?
Cieszę się z nowego Roosmanna w Manufakturze, bardzo szeroka gama wegetariańskich produktów.
To tyle radości na dziś.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2011 12:41 am
Kocurr
świeżaczek

temat wypasiony:)
naprawdę się cieszę że mogłam przeczytać z czego wy się cieszycie:)
ja się ciesze bo jestem w holandii, moja 10 miesięczna siostrzenica jest zdrowa i wesoła ;D ze w końcu wiem co chce robić ( baardzo niespodziewana rzecz:P )
pozdrawiam:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2011 4:10 am
Fatty
weteran forum

Wkrótce do szkoły! 😀

Tak, ja wiem, że mina mi zrzednie jak pozbędę się pieniążków na czesne, wiem też ,że po zjeździe 5dniowym będę jak z pupci wyjęta, że mi zapał do nauki przejdzie, przewiduję również, że czasami ciężko będzie mi pogodzić zmęczenie po pracy z koniecznością wzięcia się do nauki, podejrzewam też, że jak zwykle będę odkładać wszystko na ostatnią chwilę a potem szaleć ze łzami w oczach w napadzie paniki... :rotfl:

...ale i tak się cieszę, ludzi spotkam, zeszyty mam super i już się nie mogę doczekać az pikne notatki w nich sporządzę moimi barwnymi cienkopisami zaznaczając meritum, chce wpaść do uniwersyteckiej biblioteki(w chwili wychodzenia zeń książkami czuję się taaaka mądra! 😛 )
Juz planuję jaki prowiant będę ze sobą brała i rozmyślam nad termosem 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2011 10:43 pm
Daiana
bywalec

Właśnie wygrałam koszulkę z Panem Tofu w konkursie wegestudio ! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2011 10:48 pm
Admin
stały bywalec

Potwierdzam i raz jeszcze gratuluję 🙂 I zapraszam pozostałych do włączenia się w poszukiwania urodzinowego tortu Wege Studio, pozostały jeszcze 2 kawałki !
[url=Article2031.html]www.wegetarianie.pl/Article2031.html[/url]

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2011 10:53 pm
Fatty
weteran forum

Daiana, gratuluję 🙂

Miałam kiedyś na szafce przyklejony tatuaż z takim motywem jaki masz w avatarku 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2011 11:44 pm
Strona 153 / 240 Wstecz Następny
  
Praca