Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 220 / 286 Wstecz Następny
cienkun
rada starszych

Sól mi się dzisiaj kończy, a w realu zrobili sobie przemeblowanie i nikt nie potrafi powiedzieć gdzie jest sól. A real to jedyne znane mi miejsce w moim miescie, gdzie kupowałem sól bez antyzbrylacza. 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2012 9:58 pm
kazik84
bywalec

Cały czas jestem przeziębiona 🙁 Już trzy razy byłam u lekarza. Drugi tydzień na zwolnieniu. Mam dość siedzenia w domu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2012 5:23 pm
rubia
forumowy expert

Jeszcze parę dni tych tropików i mózg mi się zmieni w serek topiony 😡 Ale że każda rzecz ma swoją dobrą stronę, to może przynajmniej Cienkunowi nareszcie jest ciepło 😉

[edytowane 3/7/2012 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/07/2012 10:11 pm
cienkun
rada starszych

Tak, dziękuję. Dzisiaj mi było w sam raz. :red:

Ale jestem dzisiaj nie pocieszony, gdyż czuję, że muszę zakończyć kilkuletnią znajomość z pewnym człowiekiem. Żal mi, gdyż jest wegetarianinem, lubi przyrodę, fascynuje się filozofią wschodu, lubi rower i robi na nim wiele kilometrów, ma po części poglądy wywrotowe, ma ze mną sporo wspólnego, jednak nie odpowiada mi jego wulgarne słownictwo i sposób bycia, którego nie ma zamiaru zmienić, gdyż jak twierdzi, nikt nie będzie go zmieniał. Masakra. 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2012 3:08 am
Fatty
weteran forum

Ryba mi się ugotowała. Chołubiony, wymarzony Borneo sucker 🙁

Wróciłam w pracy, czuje gorąc w pokoju to lece w akwa temperaturę zbijać- patrze, leży. Za późno 🙁
Chrzanione łupały!

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2012 8:00 pm
cienkun
rada starszych

Współczuję.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2012 11:37 pm
tru
 tru
stały bywalec

mój letni witarianizm skończył się kubełkiem grycana
leżę i słucham koncertu dżemu na który miałem iść
nie było żadnego powodu żeby nie iść
ale po co iść skoro jest po drugiej stronie ulicy
tylko czemu nie iść
no i tak się dołuję w kółko z tym kubełkiem

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2012 1:49 am
Daiana
bywalec

Prócz wczorajszego miłego zaskoczenia podejściem do mojego weganizmu na ognisku z brata znajomymi, jeden chłopak złapał w stawie rybkę, nadział ją żywą na haczyk i ustawił jako przynętę na karpie... Kto do kur*y pozwala na takie coś?! Jakim pieprzonym cudem ktoś łowi ryby na ŻYWĄ przynętę?! A jeszcze ktoś opowiadał jak łowił na (znów żywe) żaby, co to 3 dni potrafiły jako przynęta przetrwać i jakie to mądre, bo nie ruszały się prawie, żeby siły oszczędzać. 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2012 2:20 pm
cienkun
rada starszych

Daiana, używa się żywej przynęty do łowienia ryb drapieżnych. To w środowisku wędkarzy zupełnie normalne. Nie mniej przy mnie nikt by tego nie zrobił 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2012 2:40 pm
Daiana
bywalec

Tak, wiem, mówili to. Ale to nie zmienia faktu, że to jest chore. Sadyzm w czystej postaci, bo przepraszam, ale skoro ktoś "uprawia" wędkarstwo dla sportu (WTF?!) i relaksu i się cieszy jak ryba wije sie w konwulsjach przez kilka godzin w oczekiwaniu aż ją coś zaatakuje, a ten sobie piwko popija i ogólnie sama przyjemność, nie jest normalne.
Ach, no i wspaniale, że to wszystko w sztucznym stawie, gdzie male ryby już zostały pozjadane i karpie polują na siebie wzajemnie...

Kolejna fantastyczna wiadomość - do mojego miasta po raz kolejny w tym roku przyjeżdża cyrk. Przywożą ze sobą białe lwy i 60 innych zwierząt (w tym zwierzęta żyjące dziko). Dlaczego pozwala się na to, żeby cyrki posiadały w ogóle zwierzęta? Dobrze, że część krajów zaczyna tego zakazywać (UK, Boliwia, Austria etc.) mam nadzieję, że w Polsce też się tego doczekamy...

[edytowane 16/7/2012 od Daiana]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2012 5:06 pm
Fatty
weteran forum

Tru, też czasami miewam takie stany 😉

Co do żywców- mam cala rodzinę wędkarską, nieraz uświadczyłam wbijania haczyka w rybi grzbiet :/ Ale przeprowadzałam też akcje typu uwalnianie kandydatów na żywca- że niby same uciekły.

Co do cyrku to wiem o jakim mówisz, 10 dni temu byli u mnie - nawet dostałam darmowy bilecik za możliwość pozostawienia ulotek u mnie, w sklepie. Nie skorzystałam.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2012 6:25 pm
eRZet
weteran forum

Jakim pieprzonym cudem ktoś łowi ryby na ŻYWĄ przynętę?!

No to raczej jest norma. Ja wiem stąd, że mam w rodzinie miłośników zwierząt, którzy zachwycają się kotami, papugami, psami itd i spędzają cały wolny czas na łonie przyrody, wędkując sobie...

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2012 6:47 pm
cienkun
rada starszych

Gdyż ryby to nie zwierzęta. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2012 7:21 pm
cienkun
rada starszych

Wy... się i jestem obolały i poobcierany. 🙁 No i mam remont. Dla mojej delikatnej psychiki to cos straszliwego. No, prawie. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2012 2:23 am
bułek
forumowy expert

Na czym się wykopyrtnąłeś ;)?

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2012 3:17 am
Strona 220 / 286 Wstecz Następny
  
Praca