Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 40 / 286 Wstecz Następny
verufer
bywalec

Tak bardzo się boję... 🙁

🙁 Mozna spytac o co chodzi? Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 6:19 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Czuję się potwornie źle ! W pewien sposób przyczyniłam się , by KTOŚ "cierpiał ", nie chciałam tego a tak wyszło. Jest mi głupio , jest mi wstyd.............przepraszam............. :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 1:15 pm
verufer
bywalec

no i są, oto one: dwie poprawki we wrześniu. voila!

Tylko dwie? Z czyms takim to powinnas sie wpisywac w Weselniku a nie tutaj 😛 Ale pozdrawiam wszystkich ktorych czeka kampania wrzesniowa 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 8:27 pm
Deleted
forumowy expert

A nie czasem sierpniowa? 😮 U nas zawsze w sierpniu 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 8:28 pm
Fatty
weteran forum

A nie czasem sierpniowa? 😮 U nas zawsze w sierpniu 😉

jak pójdziesz na studia, to też możesz się spodziewac poprawek we wrześniu 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 8:34 pm
verufer
bywalec

Czy mi sie wydawalo, czy tez ktos cos do mnie mowil? A nie, tylko mi sie przywidzialo, bo Loviisa skasowala juz swego posta 😛

[edytowane 20/6/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 8:35 pm
sysa
 sysa
forumowicz

Mama się do mnie nie odzywa :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 12:19 am
t0omaszek
początkujący

do zrobienia 11 sprawozdań na jutro i nauka na zaliczenie...
I znowu nocka zarwana

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 12:27 am

ktos zbil mojego kotka po tylnych nogach, teraz tylko lezy i cierpi :(( zycze tej osobie tego samego 😡

[edytowane 23/6/2008 przez Włochata21]

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 12:28 am

dziekuje... to nie ta kociczka z awatara, tylko jej brat 🙁 troche sie przejdzie i znow sie kladzie, nie chce jesc, pije jedynie mleko. Jak moge mu pomóc? Nie ma zlamanych tych nóg. Ludzie sa tacy okrutni!

[edytowane 23/6/2008 przez Włochata21]

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 12:32 am
sysa
 sysa
forumowicz

a czemuż to? mamy mają to do siebie, ale przecież kocha Cię i w końcu sie odezwie 😀

Bo nie chcę jechać na dwa tygodnie do mojej siostry. Mama się pewnie odezwie, gdy ulegne. Zawsze tak jest. A ja zawsze sobie obiecuje, że już się więcej nie poddam tym jej niemym manipulacjom.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 12:38 am
Koniara
stały bywalec

w Sobote urodziny dziadka, a ja nadal nie mam żółwia!
Tak chciałam mu dac prezent z którego by się bardzo cieszył...
Mzoe mi się jeszcze uda 😐

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 12:53 am
StellaArtois
weteran forum

gdybyś nie uległa to też by się pewnie kiedyś odezwała,,,,życzę powodzenia z mamą mimo wszystko

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 1:03 am
Stanisław
weteran forum

ktos zbil mojego kotka po tylnych nogach, teraz tylko lezy i cierpi :(( zycze tej osobie tego samego 😡

Nie martw się Włochata. Jak nie ma złamanej nogi to szybko wydobrzeje.
Mnie ktoś kiedyś zatruł kota. Prawdopodobnie dlatego, że ten dusił mu kury w kurniku. Taki był agresywny. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 1:17 am
Natasha
stały bywalec

ech..... serio mi już się wszystkiego odechciewa........... 🙁 mam MASAKRYCZNEGO stresa bo będę jechać do warszawy na miesiąc do taty......... no niby się cieszę ale z drugiej strony.......... mnie już to wszystko wykańcza po prostu.............. 🙁 życie jest do dupy................ 🙁 w każdym razie MOJE życie jest do dupy.............. 🙁 no masakra............... 🙁 a potem znów przez rok mojego własnego taty nie zobacze............... 🙁 o cholera............. nie chce mi się dalej pisać......... nic mi się nie chce.............. 🙁

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 1:50 am
Strona 40 / 286 Wstecz Następny
  
Praca