Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Szukasz pomysłu na wypoczynek? Chcesz aktywnie spędzić czas nie martwiąc się o wege wyżywienie, poznać ludzi o podobnych przekonaniach, przeżyć przygodę w malowniczym miejscu? Spędź z nami Wege Wakacje!
Portal Wegetarianie.pl i Szkoła Górska MOUNTgoat zapraszają na tygodniowy, wegański wypoczynek w uroczej scenerii Karkonoszy i Gór Izerskich!

Naszą bazą będzie przepięknie położone schronisko na Hali Szrenickiej (1200 metrów n.p.m.), skąd roztacza się niezapomniany widok na Karkonosze, Góry Izerskie i Szklarską Porębę.

Wyjątkowe położenie z dala od zgiełku i panujący tam alpejski klimat pozwoli na szybkie zregenerowanie sił i oderwanie się od codzienności.

WEGAŃSKIE MENU

Śniadania i obiadokolacje – smaczne, sezonowe, zdrowe i kolorowe dania kuchni wegańskiej. Urozmaicone potrawy bez mięsa, mleka i jajek oraz roślinne słodycze bez cukru będzie Wam serwował twórca portalu Wegetarianie.pl, miłośnik wegańskiego gotowania.

PROGRAM

Czas spędzony w Karkonoszach będzie obfitował w liczne atrakcje, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was:

– dwa warsztaty gotowania kuchni wegańskiej „Weganizm – prosto i smacznie” – pokażemy jak w prosty sposób przyrządzić smaczne, zdrowe i udane posiłki roślinne, rozwiewając najczęstsze wątpliwości amatorów tej kuchni.

– ekscytująca gra terenowa pt. „Śladami Walończyków”, poprzedzona prelekcją poświęconą historii Walończyków zamieszkujących Szklarską Porębę.

– pasjonująca piesza wycieczka górska z przewodnikiem, który zabierze Was do królestwa Ducha Gór – Karkonosza. Program wycieczek będzie dostosowany do warunków pogodowych i możliwości uczestników.

– „Aktywnie w górach” – pokazy slajdów podróżniczych – obejrzymy pokazy slajdów podróżniczych i dowiemy się jak w pełni korzystać z aktywnego wypoczynku w górach, jakiego sprzętu używać, jak się przygotować do wyjazdu, itp.

– prelekcja dotycząca praw zwierząt

– spotkanie powitalne i pożegnalne w miłym gronie, z wegańskim poczęstunkiem.

Dla naszych uczestników przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjne zniżki w sklepie Wegestudio.pl, który na czas wyjazdu będzie działał lokalnie.

TERMIN

31 lipca – 6 sierpnia 2016 (6 nocy)

– możliwość wcześniejszego przyjazdu i wydłużenia pobytu w ośrodku – dotyczy samego noclegu.

KOSZT

Cena: 899 zł

DZIECI w wieku 0 – 3 lata: gratis, bez świadczeń
DZIECI w wieku 3 – 12 lat: 60% ceny, ze świadczeniami – (539 zł)

Cena zawiera:
– Zakwaterowanie (pokoje z umywalkami)
– Wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)
– Atrakcje zawarte w programie
– Ubezpieczenie.

REZERWACJA

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego »

ZGŁOSZENIA DO 10 CZERWCA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE WEGEWAKACJE.PL/LATO2016
Kontakt: info@wegewakacje.pl
FB: www.facebook.com/wakacjewege

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl