Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dobrej jakości świece sojowe są najlepszym wyborem dla osób poszukujących ekologicznych, bezpiecznych i zdrowszych alternatyw dla tradycyjnych świec.

Świece sojowe mają wiele zalet w porównaniu do tradycyjnych świec z parafiny lub z wosku pszczelego. Są bezpieczniejsze, gdyż palą się wolniej i mniej intensywnie. Są biodegradowalne i nie szkodzą środowisku naturalnemu, są bezpieczne dla dzieci, alergików, astmatyków i zwierząt, nie emitują związków chemicznych takich jak benzen czy toulen. Przy spalaniu wosku sojowego wytwarzanie sadzy jest minimalne, a ilość dwutlenku węgla jest mniejsza nawet o 90% w porównaniu do świec parafinowych.
Dodatkowo palą się dłużej niż tradycyjne świeczki, dzięki czemu są bardziej ekonomiczne i dają więcej przyjemności z użytkowania.

Świece oferowane w sklepie Mechizywica.plekologiczne i wegańskie. Są robione ręcznie z wysokiej jakości wosku sojowego (to produkt w pełni naturalny, produkowany w 100% z soi bez GMO, przyjazny dla środowiska), barwników do świec i olejków zapachowych.

Każda ze świec dostępnych na Mechiżywica.pl jest niepowtarzalna, gdyż jest robiona ręcznie. Do wyboru masz świece w szklanych słoiczkach o owocowych i kwiatowych zapachach lub świece perfumowane w eleganckim szkle, są wersje z knotami bawełnianymi lub drewnianymi. Po wypaleniu wosku słoiczki można wykorzystać ponownie np. do przechowywania różnych drobiazgów.

Dodatkowo każdą świecę w sklepie Mech i żywica możesz spersonalizować, wybierając dla niej indywidualną etykietę, według Twoich potrzeb. To idealny prezent dla bliskich lub na szczególne okazje. Polecamy!