Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ogłaszamy wiosenną edycję konkursu kulinarnego, w którym do wygrania są ciekawe nagrody od naszych Partnerów. Tym razem tematyka konkursu będzie powiązana z premierą nowej książki Karoliny i Macieja Szaciłło „Dieta Raw Food”, która udowadnia, że odpowiednio dobrana dieta witariańska to doskonały pomysł na odświeżenie i oczyszczenie organizmu oraz że rezygnacja z gotowania, smażenia lub pieczenia nie musi być wyrzeczeniem!

Zapraszamy do dzielenia się pomysłami na wegańskie, surowe i kolorowe potrawy na bazie naturalnych produktów, bogatych w składniki odżywcze. Dieta Raw jest doskonałym sposobem na wiosenny detoks i dostarczenie organizmowi bomby witaminowej. Nie znajdziemy tu przetworzonej żywności, białego ratyfikowanego cukru, sztucznych barwników, konserwantów ani polepszaczy smaku. A co najlepsze – surowa dieta nie wymaga od nas szczególnych poświęceń. Ponadto nie trzeba zważać na gramaturę, kalorie, odmierzanie porcji ani rezygnować z posiłków – w tym także deserów 🙂

Czekamy Wasze na propozycje prostych, zdrowych dań surowej kuchni, opartej na ogólnie dostępnych składnikach. Napoje, zupy, dania obiadowe, słodkości a może chleb lub pizza na surowo?

Spośród osób, które do 12 maja włącznie nadeślą swój autorski przepis wraz ze zdjęciem dania na adres konkurs@wegetarianie.pl wybierzemy troje Laureatów, którzy otrzymają premierową książkę Karoliny i Macieja Szaciłło Dieta Raw Food, ufundowaną przez Wydawnictwo Zwierciadło.

Przepisy w książce są szybkie, bo oparte na surowych, łatwo dostępnych składnikach. To zestaw lekkostrawnych dań skomponowanych z warzyw, pestek, owoców i ziaren, dzięki czemu organizm może przeznaczyć więcej energii na oczyszczanie i odnowę. Rezygnacja z gotowania, smażenia lub pieczenia pozwala zatrzymać w produktach znacznie więcej wartości odżywczych. To pełnowymiarowy detoks bez rezygnacji z jakichkolwiek posiłków. Dzięki tej książce skroisz, zmielisz i zmiksujesz każdy z nich.

W książce znajdziesz:
– dwadzieścia dań witariańskiego menu,
– osiemdziesiąt autorskich przepisów na surowe śniadania, obiady, kolacje oraz desery,
– kompleksowy plan oczyszczania organizmu w sposób naturalny a nie inwazyjny i szokowy,
– wskazówki, jak przygotować do surowej odnowy swoje ciało, spiżarnię oraz kuchnię,
– ćwiczenia oddechowe, wspomagające oczyszczanie zabiegi olejowe oraz kąpiele,
– ciekawe fakty i anegdotki autorów,
– komentarze i rady doradczy żywieniowego

 

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest portal Wegetarianie.pl.
2. Konkurs trwa od dnia 21.04.2018 do 12.05.2018 roku.
3. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy o grach losowych i zakładach wzajemnych.
4. Udział w konkursie rozumiany jest jako nadesłanie na adres email Organizatora autorskiego przepisu według kryteriów zadanych w informacji konkursowej.
5. Jedna osoba może nadesłać jeden przepis.
6. Nadesłane przepisy zostaną ocenione przez Organizatora, który wybierze troje laureatów.
7. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
8. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na opublikowanie nadesłanych przepisów wraz z fotografiami potraw na stronach internetowych Organizatora.
9. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Autor: Wegetarianie.pl