Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ogłaszamy pierwszą w nowym roku edycję z serii konkursów kulinarnych, w których do wygrania są ciekawe nagrody od naszych Partnerów. Tym razem tematyka konkursu jest powiązana z przesłaniem książki „SMART VEGAN – Wykorzystaj swój spryt w kuchni roślinnej”, która udowadnia, że wegańskie gotowanie jest pyszne, łatwe i dla każdego.

Weganizm jest za trudny, to nie dla mnie, nie mam tyle czasu  – ile razy to słyszeliście? A może sami tak uważacie? Tym konkursem postaramy się udowodnić, że tak absolutnie nie jest. Wiele osób praktykujących kuchnię wegańską przekonuje się, że przygotowanie potraw roślinnych zajmuje niewiele czasu i że w łatwy sposób można wyczarować pełnowartościowy i przede wszystkim smaczny posiłek.

Czekamy na Wasze autorskie propozycje pysznych i łatwych w przygotowaniu potraw roślinnych. Może to być danie główne, oryginalna przekąska, wegańskie śniadanie, smarowidło do pieczywa, ciekawa zupa, kolorowa sałatka lub smaczny deser. Może klasyczna potrawa w wersji roślinnej? Czemu nie! Zapraszamy do dzielenia się pomysłami!


Spośród osób, które nadeślą swój autorski przepis wraz ze zdjęciem dania na adres konkurs@wegetarianie.pl wybierzemy troje Laureatów, którzy otrzymają egzemplarze książki Aśki Rzeźnik SMART VEGAN – Wykorzystaj swój spryt w kuchni roślinnej, ufundowane przez Weganizujemy Polskę.

Książka jest połączeniem poradnika, w którym znajdziesz szeroki wachlarz wskazówek na temat diety wegańskiej w codziennym życiu oraz książki kucharskiej z przepisami na pyszne i łatwe roślinne dania: śniadania, smarowidła do pieczywa, obiady, przekąski na drugie śniadanie do pracy oraz desery. Dowiedz się, jak bezboleśnie przejść na dietę roślinną i jak w prosty sposób nauczyć się wegańskiego gotowania.

Na zgłoszenia czekamy do 4 lutego włącznie.

 

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest portal Wegetarianie.pl
2. Konkurs trwa w dniach 19 stycznia – 4 lutego 2018 roku.
3. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy o grach losowych i zakładach wzajemnych.
4. Udział w konkursie rozumiany jest jako nadesłanie na adres email Organizatora autorskiego przepisu według kryteriów zadanych w informacji konkursowej.
5. Jedna osoba może nadesłać jeden przepis.
6. Nadesłane przepisy zostaną ocenione przez Organizatora, który wybierze troje laureatów.
7. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
8. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na opublikowanie nadesłanych przepisów wraz z fotografiami potraw na stronach internetowych Organizatora.
9. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Autor: Wegetarianie.pl