Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Fundacja Czarna Owca Pana Kota zaprasza osoby, które straciły ukochane zwierzę i nie mogą poradzić sobie z bólem po jego utracie do udziału w grupie wsparcia. Na kolejne spotkanie zapraszamy 11 czerwca 2012, w poniedziałek, o godz. 18. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu w siedzibie Fundacji (Kraków, ul. Miodowa 41 lokal 14b, II półpiętro, wejście w galeryjkę).

Po co grupa wsparcia?

Bo jest potrzebna, wiemy to ze swojego osobistego doświadczenia, z doświadczenia osób, które znamy. Nie ma w Krakowie miejsca, przestrzeni przyjaznej osobom po stracie zwierzęcia, nie mają one się gdzie podziać ze swoim bólem.

W sytuacji utraty warto rozmawiać, warto wyrzucić z siebie emocje: żal, rozpacz, podzielić się smutkiem, warto znaleźć się w otoczeniu, które nas wysłucha.

Uczestnicząc w grupie wsparcia nie musimy być anonimowi, albo możemy jeśli chcemy, w grupie wsparcia nikt nie będzie uśmiechał się z niezrozumieniem słysząc, że śmierć zwierzęcia, przeżycia związane z jego chorobą, zaginięciem nie pozwalają się zapomnieć ani zlekceważyć, w grupie wsparcia zyskamy wsparcie, zrozumienie dla naszego bólu, możliwość wygadania się.

Przychodząc na grupę wsparcia spotkasz osoby w podobnej sytuacji, zobaczysz że nie musisz zostać ze swoim bólem sam/a.

Serdecznie zapraszamy!

Nadesłał/a: jhonni