Podziel się!Share on Facebook16Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ogłaszamy drugą, lipcową edycję z serii comiesięcznych konkursów kulinarnych, w których do wygrania są ciekawe nagrody od naszych Partnerów. Tematem czerwca były roślinne dania z użyciem orzechów. W lipcu na straganach pojawia się coraz więcej lokalnych warzyw i owoców, warto zatem poświęcić im temat tej edycji – będzie więc sezonowo i wegańsko!

Czekamy na Wasze autorskie propozycje wegańskich dań z wykorzystaniem sezonowych warzyw / owoców. Może to być danie główne, oryginalna przekąska, pasta na pieczywo, ciekawa zupa, kolorowa sałatka lub deser. Nie ukrywamy, że cenimy przepisy łatwe w wykonaniu ale nietuzinkowe. Proste ale o ciekawych połączeniach smakowych. Zapraszamy do dzielenia się pomysłami!

Spośród osób, które nadeślą swój autorski przepis wraz ze zdjęciem dania na adres konkurs@wegetarianie.pl wybierzemy troje Laureatów, którzy otrzymają zestawy dwóch wspaniałych książek o zdrowotnych właściwościach diety roślinnej, ufundowane przez Wydawnictwo Druga Strona:

  • Spektrum dr Deana Ornisha – bestseller New York Timesa z dużą dawką wiedzy; dodatkowo 100 pysznych, łatwych w przygotowaniu przepisów kulinarnych
  • Zdrowie bez recepty dr Johna McDougalla – kompendium wiedzy na temat diety roślinnej; dodatkowo plan diety oraz 100 prostych i smacznych przepisów – książka polecana przez Colina Campbella, autora ‚China Study’

Na zgłoszenia czekamy do 25 lipca włącznie.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest portal Wegetarianie.pl.
2. Konkurs trwa od dnia 29.06.2017 do 25.07.2017 roku.
3. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy o grach losowych i zakładach wzajemnych.
4. Udział w konkursie rozumiany jest jako nadesłanie na adres email Organizatora autorskiego przepisu według kryteriów zadanych w informacji konkursowej.
5. Jedna osoba może nadesłać jeden przepis.
6. Nadesłane przepisy zostaną ocenione przez Organizatora, który wybierze troje laureatów.
7. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
8. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na opublikowanie nadesłanych przepisów wraz z fotografiami potraw na stronach internetowych Organizatora.
9. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Autor: Wegetarianie.pl