Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ogłaszamy październikową edycję z serii comiesięcznych konkursów kulinarnych, w których do wygrania są ciekawe nagrody od naszych Partnerów. Tym razem tematyka konkursu będzie powiązana z tematem nowej książki Moniki Mrozowskiej „Ekonomiczna Ekologiczna Kuchnia”, która udowadnia, że zdrowa i ekologiczna kuchnia roślinna może być niedroga.

Czekamy na Wasze autorskie propozycje potraw roślinnych – wegańskich dań głównych, przekąsek i deserów, które są zdrowe i oparte na nieprzetworzonych i niedrogich produktach. Takich, które udowadniają, że korzystając z naturalnych produktów dobrej jakości nie musimy płacić fortuny. Że za kilkanaście złotych można przygotować obiad dla całej rodziny. Obalmy fałszywe przekonanie, że zdrowa, zbilansowana dieta wegańska jest zbyt pracochłonna i kosztowna. Zapraszamy do dzielenia się pomysłami!

Spośród osób, które nadeślą swój autorski przepis wraz ze zdjęciem dania na adres konkurs@wegetarianie.pl wybierzemy troje Laureatów, którzy otrzymają premierową książkę Moniki Mrozowskiej Ekonomiczna Ekologiczna Kuchnia, ufundowaną przez Wydawnictwo Zwierciadło.

„Na zdrowiu nie oszczędzamy” – takie hasło w kontekście prawidłowego odżywiania pojawia się często. Dlatego zdrowa, ekologiczna kuchnia kojarzy się z artykułami z wyższej półki. Tymczasem robiąc przemyślane zakupy, kierując się wskazówkami zawartymi w książce Moniki Mrozowskiej, czytelnik szybko przekona się, że zdrowa i ekologiczna może być niedroga. W wielu przypadkach dużo tańsza od dań z kuchni wysoko przetworzonej.

Znalazły się tu przepisy na wszystkie główne posiłki, desery oraz drobne przekąski, jak również lista niedrogich, nieprzetworzonych produktów wysokiej jakości łącznie z orientacyjnymi cenami za 1 kg lub 1 litr, które później posłużą do przygotowania 60 przepisów.

Przekonaj się, że w kuchni ekologia może iść w parze z ekonomią. I fantastycznymi smakami!

 

Na zgłoszenia czekamy do końca października włącznie.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest portal Wegetarianie.pl.
2. Konkurs trwa od dnia 04.10.2017 do 31.10.2017 roku.
3. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy o grach losowych i zakładach wzajemnych.
4. Udział w konkursie rozumiany jest jako nadesłanie na adres email Organizatora autorskiego przepisu według kryteriów zadanych w informacji konkursowej.
5. Jedna osoba może nadesłać jeden przepis.
6. Nadesłane przepisy zostaną ocenione przez Organizatora, który wybierze troje laureatów.
7. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
8. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na opublikowanie nadesłanych przepisów wraz z fotografiami potraw na stronach internetowych Organizatora.
9. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Autor: Wegetarianie.pl