Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zapraszamy do udziału w konkursie kulinarnym z okazji premiery książki „Vege kociołkowanie”, zawierającej łatwe w wykonaniu, smaczne przepisy jednogarnkowe. Tematem konkursu jest autorskie, roślinne danie, które można przyrządzić w jednym garnku. Do wygrania egzemplarze książki!

W swojej nowej książce Vege kociołkowanie Ewa Hangel prezentuje potrawy łatwe w wykonaniu, a jednocześnie smaczne – dobrze doprawione, zdrowe i przede wszystkim jednogarnkowe, które najlepiej smakują z kociołka znad ogniska, w dobrym towarzystwie. Proponuje kilkadziesiąt wegetariańskich przepisów w najlepszym możliwym połączeniu, które dzięki dobrze dobranym składnikom i przyprawom pomagają zadbać o zdrowie.

I właśnie na takie, proste propozycje jednogarnkowych i zdrowych potraw roślinnych czekamy.
Zapraszamy do dzielenia się Waszymi pomysłami!
Przesyłajcie je do nas do 18 maja włącznie na adres konkurs@wegetarianie.pl

Spośród nadesłanych przepisów wybierzemy najciekawsze a ich autorzy/autorki otrzymają egzemplarz książki. Dodatkowo dla najlepszego naszym zdaniem przepisu przewidzieliśmy nagrodę w postaci kociołka do gotowania nad ogniskiem.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest portal Wegetarianie.pl
2. Konkurs trwa od dnia 11 maja do 18 maja 2017 roku.
3. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.
4. Udział w konkursie rozumiany jest jako nadesłanie na adres konkurs@wegetarianie.pl autorskiego przepisu według kryteriów zadanych w informacji o konkursie.
5. Nadesłane odpowiedzi zostaną ocenione przez organizatora, który wybierze laureatów.
6. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
7. Uczestnicy wyrażają zgodę na opublikowanie nadesłanych przepisów i ewentualnych fotografii potraw na stronach internetowych organizatora.
8. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl