Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spędźmy te święta razem, etycznie, ekologicznie i empatycznie. Pomoże w tym najnowsze wydanie e!stilo. Temat numeru to etyczna konsumpcja. U podstaw jej zasad, przedstawionych w obszernym artykule Polskiej Zielonej Sieci, leżą: sprawiedliwy handel, ochrona praw zwierząt oraz dbałość o środowisko.

Na początku znana z działań charytatywnych Erykah Badu oraz plotki o „zielonych” gwiazdach – Heather Mills, Leonie Lewis, Stelli McCartney i innych.

Moda to jak zwykle przegląd nieskórzanego obuwia oraz etycznej odzieży, dostępnych w polskich sklepach. Hitem dobrych zakupów są ekologiczne aniołki, czy zabawki uczące zielonego myślenia.

Miłośnicy przyrody mogą poczytać o skocznych kozicach i akcjach WWF dla bałtyckich fok. Prawdziwą perełką jest wnikliwa interpretacja prawna w odpowiedzi na dramatyczny list czytelniczki magazynu. Dla domatorów – porady, jak stworzyć ekodom, wśród nich m.in. informacje o kompostownikach oraz środkach do prania.

Warto zajrzeć do działu lektura i film- tym razem co najmniej kilka pozycji, które po prostu trzeba znać.

Na koniec wspaniałe przepisy: tofu w świątecznym wydaniu oraz grzybowa Jacka Żakowskiego.


E!stilo kupisz w salonach sieci Empik, Ruch, Relay oraz Kolporter w cenie 6,50 zł

www.estilopress.com

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl