Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Książka jest zbiorem 750 przepisów bezmięsnych na dawne i współczesne potrawy śląskie. Typowe dania ludowe z tamtego regionu zostały uzupełnione o nowe propozycje potraw, które warto uwzględnić w codziennym menu. Publikacja zawiera ponadto cenne informacje na temat ziół i przypraw, witamin i składników odżywczych.

750 przepisów!
130 praktycznych wskazówek w kuchni!
Informacje o ziołach, przyprawach, witaminach i składnikach odżywczych!

Niniejsza książka jest zbiorem wybranych przepisów na dawne i współczesne potrawy ze Śląska, pochodzących od doświadczonych gospodyń śląskich, ze zbiorów własnych, od prywatnych kolekcjonerów, jak i z literatury pomocniczej.

Publikacja zawiera 750 przepisów bezmięsnych, zarówno oryginalnych śląskich, jak i zaadoptowanych przez kuchnię śląską. Można wśród nich znaleźć wiele prostych dań śląskiej kuchni ludowej. Poza zupełnie nowymi propozycjami menu, to głównie regionalne potrawy, obecne niegdyś na śląskich stołach.

750 przepisów zawartych w tej książce zostało ujętych w rozdziałach grupujących potrawy o podobnym przeznaczeniu. Są tu receptury droższe i tańsze, bardziej lub mniej pracochłonne, dania wykwintne i potrawy na co dzień. Nie bez powodu, obok tradycyjnych i popularnych dań śląskich, w książce znalazły się przepisy, które niezbyt często figurują w naszych jadłospisach, a które warte są uwzględnienia dla wzbogacenia i urozmaicenia codziennego menu.

Książkę można nabyć w naszym sklepie www.wegestudio.pl

Polecamy!

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl