Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

W dniach 15-21 maja Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! organizuje XI edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Wege, czyli największą i najstarszą imprezę promującą wegetarianizm i weganizm w Polsce.
Tegoroczna edycja zapowiada się absolutnie wyjątkowo – jeszcze nigdy tak wiele osób nie pracowało nad harmonogramem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno szkraby, jak i seniorzy! Przez 7 dni organizowane będą – w różnych miastach, nie tylko w Warszawie – liczne wykłady, dyskusje, debaty, ćwiczenia, warsztaty i pokazy kulinarne, degustacje, animacje dla dzieci, happeningi, spotkania z pisarzami, pokazy filmowe i akcje edukacyjne. Stałym elementem jest uroczysta Gala, w trakcie której następuje przyznanie „Znaków V” i Grand Prix Vege.

Aktualizowaną listę wydarzeń znajdziecie też na stronie: www.tydzienwege.pl
oraz na wydarzeniu FB: www.facebook.com/events/1484437208275858

W czasie trwania Tygodnia Wegetarianizmu, od 15 do 21 maja, zapraszamy do skorzystania ze zniżki -10% na cały asortyment w sklepie Wegestudio.pl (kod rabatowy: Tydzień Wege)